Рішення №420 від 20 квітня 2018 року “Про функціонування бюджетних закладів.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Десята сесія                                                                         VІІ  скликання

Від 20 квітня 2018 року   № 420

Про функціонування бюджетних закладів.

Фінансовим відділом Овруцької міської ради доведено дані лімітних довідок щодо фонду оплати праці та інших напрямків видатків до головних розпорядників бюджетних коштів, затверджено кошториси на 2018 рік.

На підставі затверджених кошторисів установи  зобов’язані всі свої витрати привести  у відповідність з бюджетними асигнуваннями та іншими показниками, що доведені лімітними довідками.  Для цього чисельність працівників установи, що пропонується до затвердження за штатним розписом, повинна бути приведена у відповідність з визначеним фондом оплати праці, а інші витрати – у відповідність з іншими встановленими асигнуваннями таким чином, щоб забезпечити виконання покладених на установу функцій (пункт 7 Постанови КМУ №228 «Про затвердження Порядку складання, розгляду,  затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ», част.1 ст.51 Бюджетного кодексу України ).

Установи мають право брати бюджетні зобов’язання витрачати бюджетні кошти на цілі та в межах, установлених затвердженими кошторисами, планами асигнувань загального фонду бюджету. Зобов’язання взяті учасником бюджетного процесу без відповідних бюджетних асигнувань не вважаються бюджетними і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів.

Взяття таких зобов’язань є порушенням бюджетного законодавства.          ( пункт 5 Постанови КМУ №228, ст.48 Бюджетного кодексу України). Відповідальність за управління бюджетними асигнуваннями і здійснення контролю за виконанням процедур та вимог, встановлених Бюджетним кодексом України, несуть розпорядники бюджетних коштів (частина 4 статті 51 Бюджетного кодексу України).

На підставі  пункту 7 Постанови КМУ №228 від 28.02.2002р. «Про затвердження Порядку складання, розгляду,  затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ», ст. 48 Бюджетного Кодексу України,  керуючись  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  враховуючи рекомендації засідання постійних депутатських комісій міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Зобов’язати керівників відділу освіти Овруцької міської ради, начальника  відділу культури, молоді і спорту Овруцької міської ради,  відділу житлово- комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради, головного лікаря Овруцької центральної районної лікарні, головного лікаря КНП «Овруцький центр первинної медико-санітарної  допомоги»,  керівників бюджетних закладів (загальноосвітніх навчальних закладів, дошкільних начальних закладів, закладів позашкільної освіти та інших бюджетних установ, що утримуються за рахунок бюджетних коштів і є розпорядниками бюджетних коштів) :

всі свої витрати привести  у відповідність з бюджетними асигнуваннями та іншими показниками, що доведені лімітними довідками ( затвердженими кошторисами ).

– чисельність працівників установи привести у відповідність з визначеним фондом оплати праці,

– інші витрати – у відповідність з іншими встановленими асигнуваннями таким чином, щоб забезпечити виконання покладених на установу функцій.

  1. Розпорядникам бюджетних коштів нижчого рівня забезпечити безперебійне функціонування бюджетних закладів з недопущенням виникнення заборгованості протягом 2018 року та щомісячно до 5 числа місяця звітувати до  головних розпорядників бюджетних коштів про виконання  пункту 1 даного Рішення.
  2. Головним розпорядникам бюджетних коштів забезпечити

безперебійне функціонування закладів  з недопущенням виникнення  заборгованості протягом 2018 року та щомісячно до 10 числа місяця звітувати до  Овруцької міської ради про виконання  пункту 1 даного Рішення.

  1. Контроль за виконанням покласти на гуманітарну комісію та головних

розпорядників бюджетних коштів.

Міський голова                                                             І.Я.Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *