Святкові урочистості з нагоди 100-річчя від створення Державної прикордонної служби України

11 травня 2018 року на центральній площі міста відбулися святкові урочистості з нагоди 100-річчя від створення Державної прикордонної служби України.

Сто років тому, 30 квітня 1918 року, українські війська встановили на кордоні, біля станції Колпакове – символ української держави. Це були два стовби, розфарбовані у синьо-жовті кольори, на кожному з них зобразили тризуб та нанесли абревіатуру УНР.

Свято відкрив голова Державної прикордонної служби України генерал-полковник  Петро Олександрович Цигикал. Участь у заході взяли і привітали прикордонників Народний депутат України Володимир Юрійович Арешонков, голова Житомирської обласної державної адміністрації Ігор Петрович Гундич, голова Овруцької міської ради Іван Ярославович Коруд, голова Овруцької районної державної адміністрації Юрій Сергійович Дивинський, голова Овруцької районної ради Віталій Володимирович Китиця, єпископ Житомирський і Овруцький УПЦ КП Паїсій.

На святі було вручено багато відзнак та нагород як особовому складу прикордонної служби, так і високопосадовцям.

За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, старанність та ініціативу під час охорони державного кордону України Грамотами Овруцької міської ради нагороджено 4 військовослужбовців відділу прикордонної служби «Овруч».

Та найбільшу радість свято принесло людям, які отримали ордери та ключі від квартир введеного в експлуатацію житлового будинку по вулиці Металістів, 20 а, які  Іван Ярославович разом з гостями свята вручив 54 прикордонникам, серед яких –  учасники АТО, військовослужбовці запасу та молодший офіцерський склад.

Після урочистої частини голова ОДА з гостями свята оглянули техніку та експозиції, що знаходилися на площі міста.

Чудовий концерт подарували всім присутнім Академічний ансамбль пісні і танцю Державної прикордонної служби України.

Дорогі прикордонники, нелегка вибрана вами дорога, адже завданням Державної прикордонної служби України є забезпечення недоторканності державного кордону та охорони суверенних прав країни, але ви йдете по ній гордо і легко. Тож, будьте завжди стійкими, сильними і витривалими, тому що ви потрібні нам! Ми говоримо величезне спасибі всім, хто кожен день і кожну ніч береже наш спокій! Адже це запорука миру і щастя нашої країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *