Інформація про виконані роботи КП «Водоканал» Овруцької міської ради з 07 травня по 11 травня 2018 року

 

Працівниками  підприємства продовжувалися роботи з ремонту оглядових колодязів по вулицях міста – 2-х колодязів по вул. Прикордонній та 1-го по вул.. Героїв Майдану, 21.

Частково проведено заміну водопровідної мережі по пров. Б. Хмельницького в м. Овруч та по вул. Січових Стрільців в с. Радчиці.

Проводилися роботи по пере підключенню абонентів на нову лінію – по вул.. Набережній, 22.

По вул. Б. Хмельницького,6 здійснено ремонт засвки.

На водонасосних станціях підприємства проводилися поточні роботи з обслуговування свердловин та роботи обладнання, а також благоустрій, косіння та прибирання прилеглої території.

На очисних спорудах проводилися роботи по ремонту засувки на первинних відстійниках, а також на пісколовці. Було здійснено чистку форсунки на пісколовці, а також електродвигуна на насосі в приміщенні насосної станції. Проводилися поточні роботи з чистки аерофільтра.

Працівниками очисних споруд підприємства проводиться прибирання та благоустрій прилеглої території, побілка та покраска прилеглих об’єктів, косіння території.  А також проводилися інші роботи з поточного обслуговування для забезпечення належної роботи обладнання та насосної станції з метою належного відкачування та пропуску стоків.

Працівниками рембригади проводилися роботи щодо підготовки до 9 травня – Дня Перемоги. Проведено благоустрій пам’ятників.

По вул. Тютюнника продовжувалося виконання робіт з прокладання лотків зливової каналізації.

Працівниками підприємства постійно проводяться роботи з обслуговування мереж, обладнання та устаткування з метою безперебійного надання послуг та покращення якості послуг. Виконуються роботи з обслуговування та налагодження роботи на ВНС та КНС підприємства, з виконання звернень, які надходять на АДС – 1505.

Директор КП «Водоканал»                                             О. А. Латаш

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=