Яку воду ми п’ємо…

Яку воду ми п’ємо
Вода не є необхідною для життя 
–вона і є життя.
Антуан де Сент Екзюпері.

Показники безпечності і якості води питної визначені у Законі «Про питну воду і питне водопостачання», Державних санітарних правилах і нормах (ДСанПіН) «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною». Документ затверджений Мінохорони здоров’я 12.05.2010 року за №2.2.4.171-10.
Державні санітарні правила зобов’язують постачальника питної води здійснювати відомчий лабораторний контроль за бактеріологічними, фізико-хімічними, радіологічними, гельмінтологічними показниками у визначені терміни.
Протягом останніх 3-х років КП «Водоканал» проводить щомісячний лабораторний контроль води на обох водонасосних станціях перед подачею в місто, у 8 точках в розподільній мережі. 2 рази на рік досліджується вода із усіх діючих артсвердловин.
В першому кварталі 2018 року за бактеріологічними показниками комунальним підприємством і Овруцьким міжрайонним відділом ДУ «ЖОЛЦ МОЗУ» досліджено 36 зразків води . Відхилень від вимог ДСанПіН 2.2.4.171-10 не виявлено. Тобто, у воді відсутні збудники інфекційних кишкових захворювань.
Вміст 137-го ізотопу цезію у міському водогоні не перевищує 1,6 Бк/л.
Досліджені проби води із 5 закладів дошкільної освіти, лікарні, 2 шкіл. Без відхилень за бактеріологічними показниками.
За фізико-хімічними показниками із свердловин, резервуарів, мережі досліджено 21 пробу води. Маємо підвищений показник загальної жорсткості – де 12-14-16 мілімоль/1 літр – при граничному вмісті 10 м/моль.
Жорсткість води спричинена в основному кількістю солей кальцію та магнію в ній. Відрізняють тимчасову або карбонатну води і сталу або хлоридно-сульфатну. Загальна жорсткість являє собою суму тимчасової і сталої.
Органічний склад води формує середовище, де ця вода збирається – склад грунтів, глибина водонасосних горизонтів, пора року тощо.
Оскільки вміст хлоридів і сульфатів у поверхневих і глибоких водах нашого міста і району невисокий, то і частка сталої твердості в загальній менша від тимчасової. (До того ж, у поверхневих водах (колодязі, неглибокі свердловини) до 80% загальної жорсткості складає карбонатна, тобто тимчасова). Тимчасова жорсткість може бути усунена простим кип’ятінням, відстоюванням.
Сучасні способи пом’якшення води засновані на використанні іонообмінних смол – катіонів, які видають сполуки кальцію і магнію.
В декількох пробах завищений вміст сполук заліза – понад нормативного показника в 0,2 мг/л. Фактичний вміст сягав від 0,3 до 1,2 мг/л. в першу чергу це стосується води свердловин, тобто до очистки на установках знезалізнення. Також в декількох проб завищений показник кольоровості, що є наслідком вмісту окисних форм заліза. В попередні роки вміст заліза в мережі був вищий
В двох свердловинах підвищений вміст нітратів до 65 мг/л.
В першому кварталі КП «Водоканал» дослідили воду із 23 колодязів, в тому із _13__шахтного типу і з _10_ так званих «б’юветів», які по суті є джерелами колодязного типу, але значно більш захищеними від зовнішнього забруднення.
За бактеріологічними показниками вода у всіх колодязях вимогам ДСаНПіН відповідала.У воді колодязів по вул.. Виговського,33, Танкістів,25 визначався в лютому місяці «землистий» запах, по провулку Стадіонний,4, Б. Хмельницького, 24-д, Танкістів,25 дещо завищений показник кольоровості.
Показник загальної жорсткості у воді 18 колодязів вищий від нормативного на 1,6-24%, а на вул.. Ручейна,5 Шевченка,4, Танкістів, 25 , Шевченка, 89 – на 30-60%.
Вміст нітритів аміаку, нижче допустимого рівня.
Нітратів у воді колодязів по вул.. Шевченка,89, пров. Стадіонний,4, Шевченка, 42 – б, Набережна, 12 – б, Виговсього, 33 на 33-98% більше рекомендованого.
Вміст цезію 137 гігієнічний норматив не перевищує.
Показники загальної жорсткості, нітратів у воді артсвердловин і колодязів як у місті, так і в селах району мало змінними протягом останніх десятиліть.
Принагідно повідомляю про недостатній вміст сполук йоду у питній воді, місцевих харчових продуктах на всій території Овруцького району. Це так звана Поліська геохімічна аномалія по йоду. Для забезпечення потреби в йоді рекомендована йодована сіль, морепродукти, морські водорості.
Державна установа «Житомирський обласний лабораторний центр Мінохорони здоров’я України» має атестат про акредитацію Національного агентства з акредитації України (НААУ) на дослідження води питної, харчових продуктів, нехарчової продукції тощо. Національне агентство є асоційованим членом Угоди з Європейською кооперацією акредитації і повноправним членом з акредитації лабораторій. Громадяни, фізичні і юридичні особи можуть замовляти будь-які дослідження об’єктів середовища життєдіяльності людини.

Завідувачка відділення
організації досліджень Овруцького МРВ
ДУ «Житомирський обласний лабораторний
центр МОЗ України» М.В. Сташкевич

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *