Рішення №145 виконкому міської ради “Про встановлення тарифів на послуги водопостачання та водовідведення”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

Від  24.04.2018 року     № 145

Про встановлення тарифів
на послуги водопостачання

та водовідведення

Розглянувши лист КП «Водоканал» про встановлення тарифів на послуги водопостачання та водовідведення на 2018 рік згідно наданих розрахунків з врахуванням економіко-правового висновку з питань правильності формування тарифів, керуючись Законом України «Про житлово-комунальні послуги», Постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ від 30.07.2012 року № 390 «Про затвердження порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово – комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», «Програмою соціально-економічного та культурного розвитку Овруцької ОТГ на 2018 рік» затвердженою Рішенням четвертої сесії VII скликання від 22 грудня 2017 року № 138, з метою приведення тарифів у відповідність до розміру економічно обґрунтованих витрат на виробництво послуг водопостачання та водовідведення, керуючись ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Встановити тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для споживачів послуг у наступних розмірах (грн./м. куб. з ПДВ):
  Водопостачання Водовідведення
Населення 19,61 9,44
Бюджетні установи 21,21 10,86
Інші підприємства 27,34 14,16
  1. Комунальному підприємству «Водоканал» Овруцької міської ради (директор Латаш О.А.):

2.1.       Повідомити споживачів послуг через засоби масової інформації про зміну тарифів з посиланням на дане рішення не менше ніж за 15 днів до введення їх у дію.

2.2.       Укласти із споживачами договори (зміни до договорів) на надання послуг з водопостачання та водовідведення.

2.3.       У разі ненадання послуг або надання їх не в повному обсязі проводити перерахунки згідно умов договору зі споживачами про надання послуг з водопостачання та водовідведення.

Міський голова                                                                                  І.Я.Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *