Проект рішення виконкому “Про закріплення підприємств, установ, організацій за пам’ятниками, обелісками та меморіальними дошками”

ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

від 24.04.2018 року               №

Про закріплення підприємств, установ,
організацій за пам’ятниками, обелісками

та меморіальними дошками

Згідно з ст. 30, ст. 40 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про благоустрій населених пунктів”, Правилами благоустрою території міста Овруч, з метою забезпечення організації комплексу заходів, спрямованих на поліпшення санітарного стану вулиць, шляхів та благоустрою мікрорайонів міста, виконком міської ради:

В И Р І Ш И В:

  1. Виконкому міської ради забезпечити контроль за дотриманням благоустрою та санітарного стану у місті закріпивши відповідальних з числа керівництва виконавчого комітету міської ради за пам’ятниками, обелісками та меморіальними дошками.
  • З метою підтримання належного стану братських могил та могил безіменних солдат на території Овруцької міської ради, що загинули під час другої світової війни, закріпити їх за підприємствами, установами, організаціями міста (додаток № 1).

Міський голова                                                                                     І.Я. Коруд

СПИСОК
організацій, підприємств та установ, які здійснюють прибирання і покладання вінків та квітів до пам’ятників і могил воїнів, які загинули в роки Другої світової війни до Дня Пам’яті та примирення

Назва організації У якому рядку могили № могили Кількість вінків Прізвище і ініціали відповідальних осіб за покладання вінків
1 ФО-П Залізко А.І. 1 1-2 2 Залізко А.І.
2 ФО-П Слюсарчук Р. 1 3-4 2 Слюсарчук Р.Г.
2 Кафе “Полісся” 1 5-6 2 Заровний М.В.
3 ПП Васькевич 1 7-8 2 Васькевич С.М.
4 ПП Гуденко В.Б. 1 9-10 Гуденко В.Б.
5 ТОВ “Овручанка” 1 11-12 2 Левківська Г.І.
6 Овруцький РВ ГУ МНС (СДПЧ-12) 1 13-14 2 Кушнерчук Ю.М.
7 Центр зайнятості 1 15-16 2 Закусило С.І.
8 СПМК-8 1 22-23 2 Каленський В.У.
9 КП “Овруч” 1 17-21 5 Сергійчук О.А.
10 ПП Толкач О.Я. 1 24 1 Толкач О.Я.
11 ПП Снєгірьова Н. 1 25 1 Снєгірьова Н.
12 ТОВ “Світанок” 2 26-27 2 Куничик В.І.
13 Овруцька ДЕД-637 2 28-29 2 НевмержицькийМ.В.
14 Овруцький держлісгосп 2 30-34 5 Гулько С.Д.
15 Овруцький ЦЕЗ 2 35-36 4 Шадура П.М.
16 Пошта 2 37-38 2 Невмержицька Л.П.
17 Казначейство 2 39 1 Рожок А.П.
18 ПП Першин М.М. 2 40-41 2 Першин М.М.
19 Хлібозавод 2 42-44 3 Куліш В.П.
20 ФО-П Гаращук 2 45-46 2 Гаращук О.І.
21 Поліклініка 3 47-50 4 Дєдух О.П.
22 Управляння водного господарства 3 51-52 2 Шваб М.Д.
23 Митниця 3 53-54 2 Панчул Г.М.
24 АПТ-11847 3 55-58 4 Мошковський В.О.
25 Овруцький професійний ліцей 3 59-62 4 Степанчук М.С.
26 ПМК-157 3 63-65 3 Невмержицький Ф.М.
27 Ринок 3 66-67 2 Бірківський  В.А.
28 ТРК “Мрія” 3 68-69 2 Кузьменко К.А.
29 СЕС 3 70-71 2 Каплюк В.І.
30 Реалбаза хлібопродуктів 3 72-74 3 Ференець О.Л.
31 ФО-П Дідківський О.М. 4 75-76 2 Дідківський О.М.
32 Райнна спілка рибалок 4 77-78 2 Алєксєйчук І.В.
33 КП “Водоканал” 4 79, 83, 88-89 4 Латаш О.А.
34 Управління сільського господарства 4 80-82 3 Павлущенко В.М.
35 Ліга молоді 4 84-85 2 Комаревич С.В.
36 РК ДОСААФ 4 86-87 2 Нестерчук Д.М.
37 ПП “Металіст” 4 90-92 3 Діброва В.М.
38 КП “Гарне місто” 5 93 1 Грищенко П.А.
39 Друкарня 5 94 1 Невмержицький І.К.
40 Управління газового господарства 5 95-96 2 Ващенко М.С.
41 Податкова 5 97-98 2 Маєвський В.Л.
42 Пенсійний фонд 5 99-100 2 Крамчанин О.
43 УПСЗН 5 101-102 2 Халімончук Т.В.
44 Територіальний центр 5 103-104 2 Кравчук Р.Ф.
45 КП “Овруч” могили біля Дуба Сергійчук О.А.
Братські могили (кладовище Гептари)
1 Відділ освіти 1 2 Рожок І.А.
2 Аптека № 31 2 2 Деменчук С.О.
3 “Оранта” 3 2 Бойко П.А.
4 Райавтодор 4 2 Авраменко Г.С.
5 Відділ культури 5 2 Сергійчук М.М.
Місце розстрілу жителів міста
1 Райспоживспілка вул. Пролетарська, 1 Василенко М.В.
Місце поховання на колишньому аеродромі
1 ЗОШ № 4 2 Ткачук В.Г.
Привокзальній площа
1 ст. Овруч 2 Коневська Н.В.
2 Автостанція 2 Гусаревич М.С.
Місце захоронення в перехресті залізничної дороги
1 11-а дистанція колії 2 Лаврінович В.В.
Пам”ятник Н.Репкіна (Центральний парк)
1 ЗОШ № 1 2 корзини квітів Невмержицький А.О.
2 ОЦПМСД 1 вінок Левківський С.О.
Парк партизанської Слави
1 “Овручліспром” 3 Левківський М.Г.
2 Санстанція 2 Каплюк В.І.
3 РЕМ 2 Возняк І.І.
4 Овруцький спецлісгосп 1 Шевчук О.І.
Пам”ятний знак Я.Налепці (вул. Героїв Майдану)
1 Овруцька гімназія 3 Залізко І.О.
Пам”ятник Воїнам-танкістам
1 Приватні підприємці 3 Бойцова Т.М.
2 Військкомат 1 Левківський М.І.
Пам”ятник Воїнам-авіаторам
1 Райлікарня (ЦРБ) 2 Луцюк М.М.
2 Прикордонники 1 Дремлюга К.О.
Пам”ятник загиблим жителям міста на Соборній площі
1 Банк “Аваль” 1 корзина Шкабура О.П.
2 Професійний ліцей 1 гірлянда Степанчук М.С.
3 “Приватбанк” 1 корзина Заяць А.В.
4 Ощадбанк 2946 1 корзина Корженко М.М.
Меморіал загинувшим в Афганістані
1 Дитсадок № 1 букет квітів Шваб С.В.
2 Дитсадок № 2 букет квітів Фурсевич Р.Г.
3 Дитсадок № 4 букет квітів Гавриловська В.М.
4 Дитсадок № 6 букет квітів Шага К.В.
5 Будинок дитячої творчості букет квітів Кобилинська Н.Л.
6 Дитсадок № 8 букет квітів Ніколайчук  Н.Є.
7 Дитсадок № 10 букет квітів Залізко В.В.
8 Дитсадок № 5 букет квітів Невмержицька Р.С.
Рубіж мужності
1 Хлібозавод квіти Куліш В.П.
2 Ринок квіти Бірківський В.А.
Меморіальна дошка Нікіфорову М.І.
1 Мала Академія народних мистецтв та ремесел квіти Климович М.І.
Пам’ятний знак розстріляним мирним жителям (с. Гептари)
1 ПП Кузницькі 1 корзина
Меморіальна дошка 4-ої ГДПД
1 Фонд соціаьного страхування квіти
2 ПП Пащенко О.В. квіти
Меморіальні дошки загинувших учасників АТО
1 Овруцький професійний ліцей дошка Базовському О.М. Степанчук М.С.
2 ЗОШ № 4 дошка Ващуку І.О. Ткачук В.Г.
3 дошка Дубу О.Ф.
4 ЗОШ № 4 дошка Закусилу О.В. Ткачук В.Г.
5 ЗОШ № 4 дошка Карпенку В.В. Ткачук В.Г.
6 ЗОШ № 1 дошка Пешку С.М. Невмержицький А.О.
7 Староста дошка Стоцькому М.В. Мошковський В.М.
8 Овруцька гімназія дошка Сірику Ю.В. Залізко І.О.
с. Бондари (Пам’ятник воїнам-односельчана) Могила + дошка Горачеву С.В. (АТО)
1 Бондарівська ЗОШ квіти Герасимчук Н.І.
с. Раківщина (Пам’ятник воїнам-односельчанам)
1 Раківщинська ЗОШ квіти Білоцька А.О. Мошківський В.М.
с. Гуничі (Пам’ятник воїнам-односельчанам)
2 Раківщинська ЗОШ квіти Білоцька А.О. Мошківський В.М.
с. Велика Фосня (Пам’ятник воїнам-односельчанам) Пам’ятник Покальчуку О. і Гутченку П. -радянським воїнам.
1 Великоснянська ЗОШ квіти Круглян С.М.
с. В. Хайча (Пам’ятник воїнам-землякам, Ващуку М. В. — учаснику ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС)
1 Великохайчанська ЗОШ квіти Божок С.М.
с. В. Чернігівка (Пам’ятник воїнам-односельчанам)
1 Староста квіти Бобик Т.І.
с. М. Чернігівка (Пам’ятник воїнам-односельчанам)
2 Староста квіти Бобик Т.І.
с. Мамеч (Пам’ятник воїнам-односельчанам)
3 Староста квіти Бобик Т.І.
с. Камінь (Пам’ятник воїнам-односельчанам)
4 Староста квіти Бобик Т.І.
с. Привар (Пам’ятник воїнам -односнельчанам)
5 Староста квіти Бобик Т.І.
с. Богданівка (Пам’ятник воїнам-односельчанам)
6 Староста квіти Бобик Т.І.
с. Невгоди (Пам’ятник воїнам — односельчанам)
1 Невгодівська ЗОШ квіти Демидчук А.В.
с. Веселівка (Пам’ятник воїнам-односельчанам)
2 Невгодівська ЗОШ квіти Демидчук А.В.
с. Гошів (Пам’ятник воїнам-односельчанам)
1 Гошівська ЗОШ квіти Карась Л.В. Барановський Ю.І.
с. Потаповичі (Пам’ятник воїнам-односельчанам, Братська могила радянських воїнів)
2 Гошівська ЗОШ квіти Карась Л.В. Барановський Ю.І.
с. Покалів (Пам’ятник воїнам-землякам)
1 Покалівська ЗОШ квіти Белоцький С.Д.
с. Дівошин (Пам’ятник жертам сталінських репресій)
2 Покалівська ЗОШ квіти Белоцький С.Д.
с. Коптівщщина (Пам’ятник воїнам-односельчанам)
3 Сільський клуб квіти Березовська О.М. Белоцький С.Д.
с. Скребеличі (Братська могила жертв фашизму, Пам’ятник воїнам-односельчанам)
4 ПП Козел квіти Белоцький С.Д.
с. Заріччя (Пам’ятник воїнам-односельчанам)
1 Староста квіти Комарова Т.М.
с. Шоломки ( Могила Дуба А. Ю., Пам’ятник воїнам-односельчанам)
1 Шоломківська ЗОШ квіти Стець Л.М.

Могилевець Ю.М.

с. Збраньки (Пам’ятник воїнам-односельчанам)
2 Шоломківська ЗОШ квіти Стець Л.М.

Могилевець Ю.М.

с. Норинськ (Братська могила жертв фашизму. Поховано 27 чол., Пам’ятник воїнам-односельчанам, Братська могила радянських воїнів)
1 Норинська ЗОШ квіти Бортник В.І.
с. Піщаниця (Пам’ятник воїнам-землякам)
1 Піщаницька ЗОШ квіти Шелест О.В.
с. Яцковичі (Пам’ятник воїнам-односельчанам)
1 Староста квіти Кудельський О.М.
с. Хлупляни (Пам’ятник воїнам-односельчанам)
1 Хлуплянська ЗОШ квіти Нелеп Л.Є.
с. Черепин (Могила Левандовського М. К.)
1 Черепинска ЗОШ квіти Козаченко С.В.
с. Черепинки (Братська могила жертв фашизму)
1 Черепинска ЗОШ квіти Козаченко С.В.

Секретар виконкому                                                                      М.В. Чичирко



  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *