Розпорядження №77 від 16.04.2018 року “Про проведення заходів із санітарного очищення та благоустрою територій населених пунктів Овруцької ОТГ”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Овруцького міського голови

від  16.04.2018 року           № 77

Про проведення заходів із санітарного
очищення та благоустрою територій

населених пунктів Овруцької ОТГ

Відповідно до Законів України «Про благоустрій населених пунктів», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», Указу Президента України від 30.12.2013 №717/2013 «Про додаткові заходи щодо державної підтримки культури і мистецтва в Україні», розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 № 777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів», з метою забезпечення утримання території населених пунктів області у належному стані, створення сприятливих умов для життєдіяльності громадян, поліпшення екологічного стану та архітектурно-естетичного вигляду об’єктів в Овруцькій ОТГ:

  1. Підприємствам, установам та організаціям, громадським, молодіжним організаціям, волонтерам, активістам провести:

1.1.   21 квітня 2018 року акцію «За чисте довкілля».

1.2.   24 квітня 2018 року толоку за участю Народного депутата України Арешонкова В.Ю. на всій території Овруцької об’єднаної територіальної громади.

  1. Підприємствам, установам та організаціям які закріпленні рішенням виконкому за брацькими могилами, меморіальними дошкоми, пам’ятниками здійснити прибирання закріплених територій під час проведення толоки 24.04.2018 року.
  2. Т.в.о. старост здійснити наведення відповідного санітарного стану біля брацьких могил, обелісків, пам’ятників для покладання квітів на 09.04.2018 року.
  3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                                   І.Я. Коруд  Завантажити документ

2 коментарі

  1. Nocops :

    Для утримання територій є спеціальні організації. Вихідні для людей, а не для Коруда!!! Арешонков просто робить піар. Задолбалі своїми суботниками!!!

  2. Stop_ussr :

    Невже вони не розуміють зараз йде пора садиб, а вони загоняють всіх людей на свої суботникі. Мабуть Коруд запам`ятається лише тим, що виганяв людей з лопатами та метлами на вулиці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *