Проект рішення “Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад на 2018 рік”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирська область

Р І Ш Е Н Н Я

Десята  сесія                                                                            VII cкликання

від 20 квітня 2018 року   №____

Про надання згоди на організацію
співробітництва територіальних

громад на 2018 рік

Відповідно до пункту 33-1 частини 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 5, 6 Закону України «Про співробітництво територіальних громад», з метою забезпечення соціально-економічного розвитку територій, підвищення якості надання послуг населенню на основі поєднання спільних інтересів та цілей, ефективного виконання наданих законом повноважень та враховуючі рекомендації постійних комісій, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати згоду на організацію співробітництва територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) установ та організацій комунальної форми власності – інфраструктурних об’єктів у 2018 році та схвалити проекти наступних договорів про співробітництво (додаються).
  2. Доручити Овруцькому міському голові Коруду І.Я. звернутися із пропозицією до відповідних територіальних громад – їх рад, щодо організації співробітництва у формах визначених пунктом 1 цього рішення.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку.

 Міський голова                                                                               І.Я.Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *