Проект рішення “Про надання дозволу на підписання додаткової угоди до договору про спільну діяльність в реконструкції нежитлової будівлі колишнього учбового корпусу під житловий будинок по вул. Металістів 20а, місто Овруч”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирська область

Р І Ш Е Н Н Я

Десята    сесія                                                                          VII cкликання

від 20 квітня 2018 року   №____

Про надання дозволу на підписання
додаткової угоди до договору про спільну
діяльність в реконструкції нежитлової будівлі
колишнього учбового корпусу під житловий

будинок по вул. Металістів 20а, місто Овруч

 01.10.2008 року між Овруцькою міською радою Житомирської області та Північним регіональним управлінням Держприкордонслужби України укладено Договір №13/08 про спільну діяльність в реконструкції будівлі колишнього учбового корпусу під житловий будинок (далі – Договір), відповідно до якого Сторони зобов’язувалися на основі співробітництва спільно діяти з метою реконструкції будівлі колишнього учбового корпусу військового містечка №3 загальною площею 3416,9 м2, яка знаходиться в м. Овруч Житомирська область по вул. Металістів 20а.

Відповідно до вказаного Договору після завершення будівництва Овруцька міська рада мала набути право власності на частину готового житла площею 458,61 м2, що становить 14,6% від загальної площі приміщень, зазначеної у Договорі.

На даний час реконструкція будівлі колишнього учбового корпусу під житловий будинок, яка знаходиться в м. Овруч Житомирська область по вул. Металістів 20а завершена та об’єкт прийнятий в експлуатацію у встановленому законодавством порядку.

В зв’язку із цим Овруцькою міською радою було подано 29.03.18 року претензію до Північного регіонального управління Держприкордонслужби з приводу необхідності виконання ними умов вище вказаного Договору щодо передачі за актом прийому-передачі у власність Овруцької міської ради частини готового житла площею 458,61 м2.

За наслідками розгляду цієї претензії  Північне регіональне управління Держприкордонслужби надіслало на адресу Овруцької міської ради пропозицію щодо внесення змін до Договору.

Розглянувши дану пропозицію та керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

Надати дозвіл Овруцькому міському голові Коруду І.Я. на укладення (підписання) додаткової угоди до Договору від 01.10.2008 №13/08 про спільну діяльність в реконструкції будівлі колишнього учбового корпусу під житловий будинок по вул. Металістів 20а в м. Овруч, що додається.

Міський голова                                                                               І.Я.Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *