Зустріч з колективом Овруцької ЦРЛ

11 та 12 квітня 2018 року в місті Овруч, за ініціативи районних осередків політичних партій та громадських організацій Овруччини,  проводиться  Народне Віче – «Україна починається з кожного з нас» та інші супутні заходи.

Народне Віче – це історична подія для всього північного регіону України. Участь в Народному Віче взяли всі проукраїнські партійні та громадські організації не тільки Житомирської області,але і областей-сусідів. Цей захід проводиться в нас заради об’єднавчого українсько-патріотичного руху для показу єдності українців перед російськими окупантами та внутрішніми зрадниками України, щоб засвідчити, що Україна – це рідна Батьківщина, а Українська Православна Церква Київського Патріархату – духовна мати!

Даний захід відвідали заступники голови Житомирської обласної ради Крамаренко Сергій Михайлович та Вілівчук Максим Олександрович, голова постійної депутатської комісії обласної ради Сидір Кізін, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій та інші видатні люди.

Крамаренко С.М. провів зустріч з колективом Овруцької ЦРЛ.

Під час якої обговорювались питання несвоєчасності виплати заробітної плати, а саме працівникам ЦРЛ виплачено лише 50% зарплати за березень місяць. Також  болючим питанням є зменшення фінансування коштів на ліки згідно «Чорнобилських програм».

Піднімалося питання, щодо фінансування програм, зокрема онкологічної, та медичної реформи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *