Засідання методичної комісії вчителів музичного мистецтва

Цікавою та насиченю була програма засідання методичної комісії вчителів музичного мистецтва з теми «Роль вчителя музичного мистецтва у національно-патріотичному вихованні школярів», яке пройшло 28 березня 2018 року у формі «круглого столу».

В ході засідання присутні були активними учасниками своєрідного майстер-класу по роботі з учнями початкових класів з піднятої теми, який провела вчитель музичного мистецтва ОНЗ «Овруцька ЗОШ І-ІІІ ступенів» Ващенко Р.М.

Не менш цікавою була презентація проекту «Патріотичне виховання на гуртках художньої самодіяльності», автором якої став вчитель музичного мистецтва Кирданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Янкевич П.В. В ході обговорення всі учасники мали змогу поділитися досвідом роботи, де було почуто багато цікавого і корисного.

За допомогою методики  «Педагогічні ситуації», яку використала керівник методичної комісії Северенчук О.М., педагоги визначили наскільки їм вдається знайти вихід із різних ситуацій. Обговорено ряд питань щодо організації роботи у Новій українській школі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=