Інформація про виконані роботи КП «Водоканал» Овруцької міської ради з 02 квітня по 06 квітня 2018 року

Інформація про виконані роботи КП «Водоканал» Овруцької міської ради

з 02 квітня по 06 квітня 2018 року

Працівниками підприємства проводилися роботи з прочищення ще одного  водовідвідного каналу по вул. М. Ващука в м. Овруч.

По вул. Свободи розпочато ремонт водопровідного оглядового колодязя.

Протягом тижня здійснювалися роботи з ремонту оглядових колодязів – на перехресті вулиць Нагорянської та Б. Хмельницького, по вул. Рослика та  по вул. Відродження.

Розпочато ремонтні роботи водопровідної мережі по вул.. Нагорянській і здійснюється пере підключення абонентів до нової лінії.

На водонасосних станціях підприємства проводилися поточні роботи з обслуговування свердловин та роботи обладнання.

Працівниками очисних споруд підприємства проведено прибирання прилеглої до очисних споруд території – парку та каналу в бік Підруддя.

Проведено поточне обслуговування аерофільтра № 1 та здійснено чистку шнека, а також побілку 2-го ілососа.

А також проводилися роботи з прибирання території очисних споруд та інші роботи з поточного обслуговування для забезпечення належної роботи обладнання та насосної станції з метою належного відкачування та пропуску стоків.

Працівниками підприємства постійно проводяться роботи з обслуговування мереж, обладнання та устаткування з метою безперебійного надання послуг та покращення якості послуг. Виконуються роботи з обслуговування та налагодження роботи на ВНС та КНС підприємства, з виконання звернень, які надходять на АДС – 1505.

Директор КП «Водоканал»                                             О. А. Латаш

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=