Співпраця із центром надання безоплатної вторинної правової допомоги.

В рамках меморандуму співпраці 03.04.2018 року, в приміщенні Овруцького районного відділу з питань пробації була проведена зустріч керівника Овруцького центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – бюро правової допомоги, О.І.Могилевець із клієнтами пробації.

На початку розмови Ольга Іванівна повідомила про всі види надання послуг, надання необхідних документів. Засуджених зацікавила можливість безпосереднього звернення до місцевого центру. Піднімалися питання про надання консультацій під час оформлення документів на отримання соціальної допомоги, збору пакету документів для пенсії, коли більшість часу проведена в місцях позбавлення волі.

Слід зазначити, що це не перша така робоча зустріч. Крім цього в рамках надання безоплатної правової допомоги, адвокат Овруцького бюро приймала участь у складанні досудової доповіді відносно неповнолітнього обвинуваченого у скоєнні кримінального правопорушення, що значно спрощує роботу працівників відділу пробації, так як неповнолітні часто з’являються без своїх законних представників.

Присутні поінформовані про напрямки діяльності органів юстиції, Всеукраїнський просвітницький проект Міністерства юстиції України «Я маю право».

В кінці зустрічі засудженим були роздані інформаційні брошури.

Начальник відділу
Віталій Кобилинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *