Угоду про співпрацю

Підписано угоду про співпрацю з Агенцією регіонального розвитку Житомирської області.
У вівторок, 27 березня, відбулася зустріч міського голови Івана Коруда, представників місцевого бізнесу з директором Агенції регіонального розвитку Житомирської області Артемом Сачуком.
В ході зустрічі присутніх було ознайомлено з роботою агенції, основними напрямками діяльності якої є залучення інвестицій, робота з Державним фондом регіонального розвитку та іншими фондами і міжнародними інституціями, підтримка малого і середнього бізнесу, а також брендинг і просування Житомирщини як регіону в цілому й окремих регіонів області зокрема.
Відбувся конструктивний діалог з місцевими підприємцями, які повідомили про проблеми, з якими найчастіше зіштовхуються у своїй діяльності.
У подальшій розмові керівник агенції обговорив із міським головою пріоритетні напрямки розвитку Овруцької ОТГ й шляхи їхньої реалізації.
Результатом зустрічі стало підписання угоди про співробітництво між Овруцькою міською об’єднаною територіального громадою та Агенцією регіонального розвитку Житомирської області, яка передбачає впровадження комплексу заходів, спрямованих на підвищення економічного і соціального розвитку Овруцької ОТГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *