Інформація про виконані роботи КП «Водоканал» Овруцької міської ради з 26 березня по 30 березня 2018 року

 

Працівниками підприємства закінчено роботи з прочистки водовідвідного каналу по вул. М. Ващука в м. Овруч, розпочаті минулого тижня.

По вул. Свободи було проведено роботи з ліквідації пориву та частковій заміні водопровідної мережі.

Проведено поточний ремонт кювету по вул. Гетьмана Виговського (біля КП ТРК «Мрія»).

На водонасосних станціях підприємства проводилися поточні роботи з обслуговування свердловин та роботи обладнання.

На очисних спорудах підприємства продовжувалися роботи з ремонту другого аерофільтру. Проведено поточне обслуговування аерофільтра № 1. А також проводилися роботи з прибирання приміщення насосної станції та інші роботи з поточного обслуговування для забезпечення належної роботи обладнання та насосної станції з метою належного відкачування та пропуску стоків.

Проводилися роботи з демонтажу огорожі біля спортивного майданчика – тенісного корту по вул. С. Бандери, 23 та розгрузки бетонних  лотків, які будуть використані для ліквідації наслідків підтоплення по вулицях міста. Також проводилися заходи по ліквідації підтоплення по вул. Ю. Тютюнника, Зеленій, О. Ольжича.

Працівниками підприємства постійно проводяться роботи з обслуговування мереж, обладнання та устаткування з метою безперебійного надання послуг та покращення якості послуг. Виконуються роботи з обслуговування та налагодження роботи на ВНС та КНС підприємства, з виконання звернень, які надходять на АДС – 1505.

Директор КП «Водоканал»                                             О. А. Латаш

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=