28 березня 2018 року відбувся виїзний семінар-практикум вчителів фізики та астрономії Овруцької міської ОТГ

Вчителі фізики та астрономії  завжди перебувають у невпинному творчому пошуку нових технологій при викладанні предметів, оригінальних способів зацікавлення школярів сучасними досягненнями фізичної та  астрономічної  науки, постійній роботі з обдарованими школярами.

Мета екскурсії – побачити наочно та почути з перших уст науковців про стан сучасної української науки особливо у галузі астрономії.

Вибір впав на астрономічну обсерваторію Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Члени методичної комісії завітали до музею та обсерваторії. Провели спостереження у телескоп за зоряним небом.

Учителі із задоволенням заслухали розповіді про різноманітні відкриття у галузях  релятивістської астрофізики, космології та астрофізики високих енергії. Ознайомились  з дослідженнями з фізики Сонця, сонячної активності та сонячно-земних зв’язків,  побачили її вплив на біосферу планети Земля. Заслухали доповідь про  фізику та хімію комет, динаміку малих тіл Сонячної системи, вплив космічної речовини, про   астероїдно – кометну небезпеку.

Учасники семінару відвідали музей педагогіки де познайомились  із розвитком освіти.

Зазирнули до музею Української Народної Республіки . Побачили як замінювався розвиток країни з плином часу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=