Рішення №136 виконкому міської ради “Про надання згоди ФО-П Скогарєву О.Ю. на розміщення дитячих розважальних атракціонів та святкової торгівлі”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

від  22.03.2018 року             № 136

Про надання згоди ФО-П Скогарєву О.Ю.
на розміщення дитячих розважальних

атракціонів та святкової торгівлі

Розглянувши звернення та відповідні документи ФО-П Скогарєва Олега Юрійовича про надання згоди на розміщення дитячих розважальних атракціонів та святкової торгівлі під час проведення заходів приурочених до святкування Дня міста, керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Надати згоду фізичній особі – підприємцю Скогарєву Олегу Юрійовичу на розміщення дитячих розважальних атракціонів та святкової торгівлі на площі Свободи в м. Овручі під час проведення заходів приурочених до святкування Дня міста.
  2. Зобов’язати ФО-П Скогарєва О.Ю. дотримуватися правил громадського порядку, нормативно – правових актів з охорони праці, санітарних правил та інших вимог чинного законодавства.
  3. Відповідальність за дотримання правил з техніки безпеки при експлуатації розважальних атракціонів покладається на фізичну особу – підприємця Скогарєва О.Ю..

Міський голова                                                                               І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *