Консолідований звіт про проведену роботу Відділу ЖКГ, благоустрою Овруцької міської ради за період  з 19.03.2018 по 23.03.2018  року

 

 1. Робота проведена в старостинських округах.

Норинський старостинський округ: Проводяться роботи з ремонту медпункту.

Покалівський старостинський округ: Розпочато вирізку на кладовищі в с. Покалів. Вздовж траси Покалів-Гаєвичі вирізано кущі та чагарники (700 м.).

Шоломківський старостинський округ: Продовжується прибирання на кладовищі в с. Шоломки. Проводилась обрізка дерев в с. Шоломки.

Велика Чернігівка: прибираються зупинки в с. В.Чернігівка та території біля адмінприміщень. Вирізались та прибирались корчі на 2-х кладовищах в с. В.Чернігівка.

Хлупляни: Вирізались кущі та чагарники біля с. Хлупляни та вздовж дороги Хлупляни-Стугівщина. Ліквідовано 2 пориви.

Велика Хайча: В с. В.Хайча – роботи по відновленню вуличного освітлення. В с. М.Кобилин ліквідовано 1 порив. На кладовищі в с. М.Хайча проводилась вирізка та прибирання.

Заріччя: вирізка кущів – с. Острів вул. Зарічна, с. Заріччя вул. Коростенська. Вирізка кущів на кладовищі в с. Заріччя. Прибрано автобусні зупинки.

Піщаниця: Ліквідовано 1 порив в с. Клинець. В с. Поліське зроблено задвижку. В с. Піщаниця вирізались кущі біля школи, підчищено сквер. Розпочато вирізку на кладовищі в с. Піщаниця.

Невгоди: Ліквідовано 2 пориви. Проводяться роботи на кладовищі в с. Невгоди.

Підруддя: Прибрано зупинку та територію біля адмінприміщення в с. Підруддя. Проводиться зрізання дерев по дорозі Підруддя-Яцковичі.

Раківщина: в с. Раківщина закінчено вирізку кущів біля адмінбудівлі. По дорозі Раківщина-В.Мошки проводиться вирізка кущів та чагарників. Ліквідовано сміттєзвалище на продорожній смузі біля с. Раківщина.

Бондарі: Вирізаються дерева на кладовищі в с. Бондарі. Обрізались дерева по вул. Центральна (від сільради до моста 300 м.).

В.Фосня: Проводиться вирізка на кладовищі в с. В.Фосня..

Черепин: Ліквідовано порив водогінної системи в с. Коренівка. В с. Черепин проводилось кронування дерев біля школи то по вул. Центральна(20 м.).

Гошів: Закінчено вирізку вздовж дороги від траси до Гошова та біля кладовища.

Кирдани: Проводилась вирізка кущів та чагарників в с. Рулівщина. Розпочато чистку та вирізку кущів та дерев на кладовищі в с. Кирдани.

 1. Робота проведена КП «ОВРУЧ».

Відділ «Саночистка»:

 • Прибирання вулиць міста двірниками по графіку благоустрою.
 • Вивіз сміття згідно графіків-маршрутів.
 • Коронування, обрізання, зрізання аварійних дерев по вул. Б. Хмельницького, Г. Виговського, Покальчука, Амосова та С. Бандери,  зрізано сухих – 8 шт.,  підрізано – 13 шт., обрізано – 16 шт. з подальшим прибиранням та вивезенням сміття, гілок.

Відділ зеленого господарства:

 • Догляд за рослинами (прополювання, обприскування, та полив у приміщенні).
 • Підготовка та заповнення земельною сумішшю пікеровочних стаканів та пікерування сальвії з лотків у стакани у приміщенні.
 • Знезараження грунту розчином марганцю.
 • Підживлення рослин органо-мінеральним добривом.
 • Сортування та очищення насіння.

Відділ з обслуговування об’єктів освітлення і доріг:

 • Поточний ремонт вуличного освітлення у с. В. Хайча.
 • Заміна ламп LED по вулицях міста.
 • Розчищення вулиць та тротуарів, перехресть, площ м. Овруч та Овруцької ОТГ від снігу  механічним способом, за допомогою відвалу та щітки.
 • Ремонт дошки об’яв по вул. Т. Шевченка (напроти Чорнобильського парку).
 • Ремонт доріг комунальної власності по вул. Центральній в с. Заріччя.
 • Ремонт обмежувача висоти по вул. Металістів.
 1. Робота проведена КП «ВОДОКАНАЛ».

На водо насосних станціях підприємства проводилися поточні роботи з обслуговування свердловин та роботи обладнання.

Працівниками підприємства проведено прочистку водовідвідного каналу по вул. М. Ващука в м. Овруч.

Продовжувалися роботи з прочищення каналізаційних мереж – по вул.. Металістів та по вул.. Древлянській.

Здійснено поточний ремонт водопровідної мережі по вул.. Металістів, 5.

На очисних спорудах підприємства продовжувалися роботи з ремонту другого аерофільтру. Проведено поточне обслуговування аерофільтра № 1. А також проводилися роботи з вирубування корчів на прилеглій територій очисних споруд.

Також працівниками підприємства проводилися інші роботи з поточного обслуговування для забезпечення належної роботи обладнання та насосної станції з метою належного відкачування та пропуску стоків.

Працівниками підприємства постійно проводяться роботи з обслуговування мереж, обладнання та устаткування з метою безперебійного надання послуг та покращення якості послуг. Виконуються роботи з обслуговування та налагодження роботи на ВНС та КНС підприємства, з виконання звернень, які надходять на АДС – 1505.

 1. Робота проведена КП «ГАРНЕ МІСТО».

У період з 19 по 23 березня 2018 року Комунальне підприємство  «Гарне місто» виконало безліч робіт з покращення житлових умов мешканців багатоквартирних будинків нашого міста, а саме:      – частково замінено водяний стояк у будинку 98/11 по вул. Т.Шевченка;

– частково замінено каналізаційний стояк в будинках 21, 27 по вул. Героїв Майдану, будинку 56 по вул. Б.Хмельницького та будинку 72 по вул. Київській

– проведена прочистка каналізаційної мережі в будинку 41 по вул. Б.Хмельницького, будинку 25 по вул. Героїв Майдану, будинку 2 по пров. Стадіонному, будинку 72 по вул. Київській;

– проведена прочистка ДВК (димо-вентиляційний канал) у будинку 66 по вул. Київській, будинку 28 по вул. Б.Хмельницького, будинку 1 по провулку Стадіонному;

– працівниками підприємства проводилось скидання снігу з покрівлі будинків 80, 88 по вул. Т.Шевченка, будинків 1, 2, 3, 4, 5 по пров. Стадіонному, будинків 27, 29, 33 по вул. Відродження і будинків 55, 57 по вул. Б.Хмельницького;

– завершили ремонт першого під’їзду будинку 10/9 по вул. Базарній, продовжується ремонт третього під’їзду будинку 50 по вул. Героїв Майдану і розпочали ремонт третього під’їзду будинку 10/9 по вул. Базарній;

– відремонтовано перила в під’їздах будинку 23 по вул. С.Бандери та  в третьому під’їзді  будинку 50 по вул. Героїв Майдану електрощитової у підвалі будинку 23 по вул. С.Бандери;

– виготовлено та встановлено 14 дощок для оголошень на під’їздах  будинків 68, 70, 70а, 72 по вул. Київській;

– виконано ремонт електрощитової та встановлено 6 автоматичних вимикачів у будинку 10/9 по вул. Базарній та замінено повітряний ввід електричної мережі будинку 71 по вул. Т.Шевченка;

– закінчили обрізання дерев  та вивезення гілля на прибудинкових територіях будинків по вул. Ю.Немирича 2а, Б.Хмельницького 11 та Базарній 10/9 та вивезено гілля між будинками 31 і 33 по вул. Відродження.

На аварійну службу 15-05 надійшло 15 заявок щодо проблем з електроенергією, які в подальшому були виконані працівниками підприємства.

Також снігоприбиральною технікою і двірниками підприємства здійснювалася прочистка прибудинкової території від випавшого снігу та двірниками постійно проводиться прибирання додаткової закріпленої території міста.

Начальник відділу                                                С.Б. Почтар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *