Консолідований звіт про проведену роботу по  благоустрою за період  з 18.01.2018 по 13.03.2018  року.

 1. Робота проведена в старостинських округах.

Норинський старостинський округ: вирізали кущі за автобусною зупинкою в с.Норинськ. Усунено несправність фільтру на очисній станції в с.Норинськ. Проведено заварювання дірок на водонапірній башті, замінено насос другого підйому. Вул. Загреблянська – прибирання зрізаного гілля. Вивезено сміття, що знаходилось біля адмінприміщення. Прибрано кладовище в с. Норинськ. Чистка доріг від снігу.

Покалівський старостинський округ: Видалено кущі та чагарники по трасі біля криниці Журавель протяжністю 500 м. Видалено кущі в с. Покалів по вул. Шляхова. с. Скребеличі розчищений парк на 100%. Видалено кущі на узбіччі траси Покалів-Гаєвичі протяжністю 200 м. Обрізані сухі гілки на деревах біля адмін. приміщення та спалені. Встановлено сміттєву урну на зупинці с. Гаєвичі. Прибрані автобусні зупинки в с. Покалів, с. Скребеличі та с. Коптівщина. Частково прибрано території в с. Коптівщина на в’їзді та біля кладовища. Підключено вуличне освітлення в с. Дівошин. Переведено колонки на зимовий період. Підключення до електрощита на свердловині с. Скребеличі. Чистка доріг від снігу.

Шоломківський старостинський округ: Прибрана автобусна зупинка в с. Ш.Слобода. Ліквідовано 7 поривів водогінної системи в с. Збраньки. В с. Шоломки та с. Збраньки біля клубу вирізаний чагарник повністю та вивезений. Прибрано кладовище в с. Шоломки. В с. Збраньки прокопано канал вручну 200 м. біля магазину для зливу води. Чистка доріг від снігу.

Велика Чернігівка: прибираються зупинки в с. В.Чернігівка, с. Богданівка, с. М.Чернігівка та території біля адмінприміщень. Вирізані чагарники в с. В.Чернігівка та с. М.Чернігівка. В с. Богданівка по вул. Центральній вирізались чагарники. Чистка доріг від снігу.

Хлупляни: Відремонтовано та замінено насос першого підйому. Ліквідовано 10 поривів. Чистка доріг від снігу.

Велика Хайча: ліквідовано 7 проривів водогінної системи . Заварили трубу на насосній станції в с. В.Хайча(Круки). Вирізка кущів біля та на кладовищі в с. В.Хайча та с. М.Хайча. Проводилось прибирання центральної частини с. В.Хайча. Часткова вирубка клена молодняка на кладовищі. Чистка доріг від снігу.

Заріччя: В с. Заріччя на вул.. Чигиринській на кладовищі розпочато видалення кущів, чагарників та аварійних дерев. Кронування 8 дерев біля БК в с. Заріччя та зрізано та прибрано 1 аварійне дерево. Заготовлено дрова для опалення адмінприміщення. усунено несправність 4 точок освітлення по вул. Центральна в с. Заріччя. Щоденно прибираються території біля адмінбудівель та зупинки. Чистка доріг від снігу.

Піщаниця: Проведено прибирання території та вирізка кущів(чагарників) на в’їзді в с. Піщаниця. Чиститься територія біля зупинки с. Піщаниця. Підрізання дерев біля адмінприміщення. Вирізано кущі біля дитмайданчика в с. Піщаниця. Вирізання кущів на узбіччі дороги в урочищі „Гатки”в с. Клинець. Ліквідовано 6 проривів. Чистка доріг від снігу.

Невгоди: проводиться вирізка кущів на кладовищі в с. Невгоди. Проведено суботник  –  прибрано території біля адмінбудівель, школи та БК (прибирання вулиць). В с. Невгоди по вул. Будівельників вирізані кущі. Ліквідовано 2 пориви. Чистка доріг від снігу.

Підруддя: підключено вуличне освітлення в с. Підруддя. Проведено вирізку кущів по дорозі Підруддя-Яцковичі. Чистка доріг від снігу.

Раківщина: в с. Раківщина вирізано кущі біля адмінбудівлі, прибрано територію та стихійні сміттєзвалища. По дорозі Раківщина-В.Мошки розпочато вирізку кущів та чагарників. Чистка доріг від снігу.

Бондарі: Прибрано кладовище в с. Папірня. Вирубка дерев та чагарників та спалювання по дорозі Овруч-Словечно. По вул. Шкільній в с. Бондарі вирізка кущів та чагарників. Прибрано територію біля адмінбудівлі. Розрізано та порубано на дрова лісоматеріали біля адмінбудівлі. Вирізка кущів та акації на кладовищі в с. Бондарі. Чистка доріг від снігу.

В.Фосня: Вирізано кущі біля амбулаторії та проводиться вирізка кущів по дорозі В.Фосня-М.Фосня.. Вул. Вільшанська – прибрано кущі. Відновлено огорожу біля амбулаторії. Прибрані місця відпочинку молоді. На кладовищі в с. В.Фосня(сарнинки) вирізка кущів та дерев. По вул. Центральна в с. В.Фосня вирізано кущі. На кладовищі с. В.Фосня ведеться вирізка кущів та дерев. На кладовищі с. М.Фосня ведеться вирізка кущів та дерев. Чистка доріг від снігу.

Черепин: Ліквідовано 32 поривів водогінної системи В с. Черепин відремонтовано водо насос. Відремонтовано 9 вуличних колонок. Чистка доріг від снігу.

Гошів: Вирізувались та вивозилизь корчі та дерева вздовж траси Потаповичі-Гошів. Вирізано кущі та чагарник біля кладовища в с. Гошів. Чистка доріг від снігу.

Кирдани: встановлено 5 мусорних контейнерів в с. Дубовий Гай. Встановлено станцію управління по водопостачанню в с. Кирдани. Вирізка кущів по вул. Шадури с. Кирдани. Прибрано біля адмінбудівель. Проведено прибирання біля кринички. В с. Кирдани (Рулівщина) вирізка кущів та чагарника. Вирізка кущів вздовж дороги Рулівщина-Кирдани. Заміна 20 ламп. Кронування аварійних дерев від кладовища до с. Кирдани. По вул. Добахової вирізано кущі та чагарники та спалено. По вул. Луговій вирізано кущі та чагарники. Чистка доріг від снігу.

 1. Робота проведена КП «ОВРУЧ».

Відділ «Саночистка»:

 • Прибирання вулиць міста по графіку благоустрою.
 • Вивіз сміття згідно графіків-маршрутів.
 • Коронування дерев по вул. Т. Шевченка, у кількості 53 шт. з подальшим прибиранням та вивезенням сміття, гілок. Коронування, обрізання дерев по вул. Князя Олега,  у кількості 25 шт., дерев по дорозі  до с. Кирдани,  зрізано аварійних дерев – 8 шт., підрізано – 21 шт., по вул. Князя Олега,  у кількості 27 шт. з подальшим прибиранням та вивезенням сміття, гілок
 • Зрізання та вивезення дикорослих кущів по вул. Т. Шевченка (біля літака), мікрорайоні Гептари по вул. Польовій кущів на кладовищі Кизили.
 • Вивезення сміття, гілок (дорога на с. Лукішки).
 • Зрізання 4 дерев (іви) по вул. Енергетиків з подальшим прибиранням та вивезенням сміття, гілок.
 • Прибирання та посипання соляною сумішшю вулиць, тротуарів від снігу.
 • Навантаження та підгортання, вивезення гілок, сміття громади (дорога на с. Лукішки та дорога біля кладовища Кирдани)
 • Підмітання тротуарів міста механічною щіткою по вул.: Т. Шевченка, Г. Майдану, І. Богуна, Б. Хмельницького, Г. Виговського, І. Франка, Відродження.

Відділ зеленого господарства:

 • Догляд за рослинами (прополювання та полив в приміщенні).
 • Підготовка та заповнення земельною сумішшю пікеровочних лотків в приміщенні.
 • Дезинфекція грунту розчином марганцю.
 • Очистка канн, ділення та посадка їх в лотки, оброблення розчином марганцю.

Відділ з обслуговування об’єктів освітлення і доріг:

 • Заміна ламп LED 10W, в кількості 10 шт. по наступних вулицях міста: Мозирська,  Б. Хмельницького, Кизилянська, Ю. Тютюнника, Партизанська та у с. Заріччя по вул. Центральній.
 • Установка металевих стовпів для паркану по вул. Князя Володимира.
 • Обслуговування підстанцій ТП по вмиканню вуличного освітлення по вул. Б. Хмельницького, Г. Виговського, Т. Шевченка.
 • Облаштування під’їзду до сміттєвого майданчика по вул. Г. Майдану, 56 щебенем фракції 5-25 мм, в кількості 50 т.
 • Розчищення вулиць та тротуарів, перехресть, площ м. Овруч та Овруцької ОТГ від снігу  механічним способом, за допомогою відвалу та щітки.
 • Ремонт гойдалки в центральному парку
 • Поточний ремонт вуличного освітлення по вул. Енергетиків, Танкістів.
 • Заміна таймеру електронно-механічного у с. В. Хайча
 • Заміна ламп LED 10W по вулицях Кирданівського старостинського округу
 1. Робота проведена КП «ВОДОКАНАЛ».

По місту проводилися поточні роботи з прочищення каналізації – по вул. Київській, М. Ващука, по вул. Героїв Майдану – від 42 до 48 будинку, вул. Т.Шевченка, 34/7

По місту продовжувалося виконання робіт з прочищення оглядових колодязів та каналізаційних мереж – по вул. Базарній, 10/9, Б. Хмельницького, 11, 50, 52,54, 56, 60, 62, пров. Стадіонному, Героїв Майдану, 23, 25, 25-а, 27, Степана Бандери.

По вул. Північній, 9 було ліквідовано порив каналізаційної мережі.

Проведено  ремонт ливневої каналізаційної мережі по вул. Залізничній, Т.Шевченка, Героїв Майдану, Г.Виговського та Б.Хмельницького.

Проводилися роботи з поточного ремонту та обслуговування бюветів по місту.

Проводилися роботи з відсипання дороги для зливу рідких відходів, прибирання прилеглої території очисних споруд, що включає косіння і вирубування корчів, обрізання гілок дерев.

Частково було підсипано порив, який стався на центральному колекторі на очисних спорудах підприємства.

Було проведено роботи з ремонту сходів на КНС по вул. С. Бандери.

Проведено роботи по благоустрою на території прилеглій до ВНС №1

 1. Робота проведена КП «ГАРНЕ МІСТО».

– працівниками підприємства проводились роботи по збиванню бурульок з будинків 10, 12, 62, 64, 66, 68, 70 по вул. Київській, будинків 44, 46, 48, 50 по вул. Героїв Майдану,  будинків 29, 31, 33 по вул. Відродження та будинку 4 по вул. Франка;

– виконано кронування дерева та прибрано гілля біля будинку 4 по вул. Франка. між будинків 29 та 31 по вул. Відродження

– працівниками підприємства було обрізано 4 і 5 зрізано дерев та прибрано гілля після обрізання на прибудинкових територіях будинку 31 по вул. Відродження, будинку 20 по вул. І.Богуна та вивезли сміття біля будинків 56, 70 по вул. Б.Хмельницького;

– завершили ремонт другого під’їзду та на завершальній стадії ремонт першого під’їзду будинку 10/9 по вул. Базарний та під’їзду №2 будинку 50 по вул. Київській;

– встановили 2 світильники зовнішнього освітлення біля будинку 11 по вул. Б.Хмельницького і будинку 10/9 по вул. Базарній та встановлено 6 світильників над входом у  під’їздах будинків 62, 66, 68 по вул. Київській;

– встановили 9 козирків над входами у під’їзди будинків 27, 29, 31 по вул. Відродження, 10 козирків над входами у під’їзди будинків 62, 64, 66, 68 по  вул. Київській, будинку 64 по вул. Т.Шевченка та будинку 1 вул. Відродження;

Відремонтовано огорожу біля будинку 84/2 по вул. Т.Шевченка.

Проведено рейди по відлову безпритульних собак, відловлено 9 шт. з метою їх стерилізації.

Також снігоприбиральною технікою і двірниками підприємства здійснювалася прочистка прибудинкової території від випавшого снігу та двірниками постійно проводиться прибирання додаткової закріпленої території міста.

 

Начальник відділу                                                С.Б. Почтар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *