Розпорядження №125-к від 12.03.2018 року “Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КП «Проектувальник» Овруцької міської ради.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Овруцького міського  голови

від 12.03.2018 року     № 125-к

Про проведення конкурсу
на заміщення вакантної посади директора

КП «Проектувальник» Овруцької міської ради.

Згідно розпорядження Овруцького міського голови від 05.12.2016 року № 271 «Про затвердження положення про порядок проведення конкурсного відбору, призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ та організацій, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Овруча, укладення та розірвання з ними контрактів»:

 1. Провести конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Проектувальник» Овруцької міської ради.
 1. Затвердити основні вимоги до кандидатів на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Проектувальник» Овруцької міської ради (додаються).
 1. Відділу кадрової роботи (начальник Савченко М.І.):

3.1. Забезпечити опублікування оголошення про проведення конкурсу в районній газеті  «Зоря» та на сайті Овруцької міської ради.

3.2. Забезпечити  прийом документів від претендентів на заміщення вищевказаної вакантної посади протягом 20 календарних днів з дня публікації оголошення про конкурс в засобах масової інформації.

3.3. Довести зміст даного розпорядження до відома працівників виконкому та комунальних підприємств Овруцької міської ради.

Міський голова                                                                              І.Я. Коруд

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядження

Овруцького міського голови

від 12.03.2018 року N125-к

ОСНОВНІ  ВИМОГИ
до кандидатів на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Проектувальник» Овруцької міської ради
 1. Громадянство України.
 1. Повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст» або «магістр» відповідного професійного спрямування у сфері архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та господарської діяльності.
 1. Стаж роботи на керівних посадах на підприємствах, установах або організаціях незалежно від форм власності, або в органах державної влади чи місцевого самоврядування – не менше 2-х років.
 1. Вільне володіння державною мовою.
 1. Відсутність судимості.
 1. Відсутність членства в організації, діяльність якої заборонена законом або судом, починаючи з 24 серпня 1991 року.
 1. Відсутність адміністративного стягнення за вчинення корупційного правопорушення.
 1. Системні знання в області чинного законодавства, зокрема: Конституції України, чинного законодавства у сфері архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та господарської діяльності; знання основ діловодства та навички ділового спілкування.
 1. Володіння навиками роботи на персональному комп’ютері, знання відповідних комп’ютерних програм.

Секретар  міської ради                                                                            І.М. Дєдух  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *