Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад ініціює селянську підтримку в Україні

Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад ініціює селянську підтримку в Україні проекту Декларації Організації Об`єднаних Націй про права селян та інших людей, які працюють у сільській місцевості.

У декларації викладено особливості реалізації фундаментальних прав людей, які проживають і працюють на селі. Найголовнішими з них є: право на землю, на працю, соціальний захист і гідний дохід за місцем проживання, на вироблення і споживання традиційних продуктів харчування, на колективне використання місцевих ресурсів в інтересах сільських мешканців. Міжнародні організації, які контролюють дотримання прав людини, зібрали численні докази того, що ці та інші права селян в усьому світі порушуються, в тому числі і в Україні.

Низка вітчизняних організацій 1 лютого 2018 року звернулися до Уряду з проханням забезпечити підтримку Україною декларації у процесі її прийняття Організацією Об`єднаних Націй. Реєстраційний номер листа у Кабінеті Міністрів України: 4612/0/1-18 від 2.02.2018.

Та для того щоб Уряд почав діяти, важливо, щоб це звернення підтверджувалось голосами людей. Необхідно донести «нагору», що захист прав громадян – це не тільки позиція громадських організацій , а й вимога широкого сільського загалу.

Якщо Ви хочете долучитися до відстоювання прав селян на гідне життя і заробіток на своїй землі за міжнародними стандартами, то засвідчіть свою причетність до цього:

телефонним дзвінком на урядову «гарячу лінію» за номером 1545.

З мережі фіксованого зв’язку Укртелеком, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл – дзвінки безкоштовні;

письмовим зверненням до Кабінету Міністрів України за адресою:

01008, м. Київ, вул. Грушевського,12/2, Кабінет Міністрів України.

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, пропозиції, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.

З повагою – заступник Голови – керівник Виконавчої дирекції                                                                  М.С. Поєдинок

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=