Шановні споживачі комунальних послуг!

КП «Гарне місто» Овруцької міської ради повідомляє Вас про те, що підприємство має намір підвищити тариф на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, а також відокремити та вивести із складової тарифу – послугу по вивезенню побутового сміття.

Причиною підвищення тарифу є підняття мінімальної заробітної плати з 1 січня поточного року до 3723 грн. Іншою, не менш важливою, підставою є підвищення вартості електроенергії на 30% з 1 березня 2017 року та інших матеріальних і паливних ресурсів. При наявній ситуації  КП «Гарне місто» не має можливості надавати Вам повний перелік експлуатаційних та якісних комунальних послуг.

А щодо відокремлення послуги по вивезенню побутового сміття, то слід зауважити, що вивезення та захоронення побутового сміття проводиться комунальним підприємством «Овруч» Овруцької міської ради на підставі договірних відносин з нашим підприємством, що тягне за собою додаткові витрати та збільшує вартість послуги по вивезенню побутового сміття, яка закладена в тариф на даний час. З метою зменшення витрат на дану послугу, прийнято рішення спільно з КП «Овруч» за погодженням міського голови, щодо відокремлення та виведення з тарифу на послуги з утримання будинків і споруд, складової – послуги по вивезенню і захороненню побутового сміття та зробити окремою комунальною послугою, яку буде надавати комунальне підприємство «Овруч» Овруцької міської ради на прямих договірних відносинах із споживачами.

Тому, просимо з порозумінням віднестися до вищевказаної пропозиції та не робити передчасні висновки щодо дій нашого підприємства. Основною метою нашого підприємства є надання якісних комунальних послуг та задоволення потреб споживачів, які проживають в багатоквартирних будинках нашого міста.

 

Бережіть свій будинок та своє майно!

 

З Повагою та розумінням, адміністрація КП «Гарне місто»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *