Призери ІІІ етапу (обласного) Всеукраїнської учнівської олімпіади з навчальних предметів

Згідно з Положенням про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22. 09. 2011 року № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17. 11. 2011 року за № 1318/20056, з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді проведено ІІІ (обласний ) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

За результатами ІІІ (обласного) етапу учні закладів загальної середньої освіти Овруцької міської ОТГ вибороли 35 призових місць: І м. – 3, ІІ м. – 10, ІІІ м. – 22.

Призери Ш етапу (обласного) Всеукраїнської учнівської олімпіади з навчальних предметів

ПІБ учня Клас ЗЗСО Олімпіада Місце ПІБ вчителя
Олехнович Діана Олександрівна 10 ОНЗ «Овруцька ЗОШ I-III ступенів № 1» географія Диплом І ступеня Залізко Наталія Володимирівна, учитель географії
Олехнович Діана Олександрівна 10 ОНЗ «Овруцька ЗОШ I-III ступенів № 1» правознавство Диплом І ступеня Кусьо Лариса Олександрівна, учитель історії та правознавства
Федоренко Євгенія Ігорівна 11 НВК «Овруцька гімназія ім.Малишка-ЗОШ I ступеня» економіка Диплом І ступеня Бурбан Марія Анатоліївна, учитель економіки, математики
Леванчук Дар’я Олексіївна 8 ОНЗ «Овруцька ЗОШ I-III ступенів № 1» українська мова та література Диплом ІІ ступеня Ковальчук Сергій Іванович, учитель української мови та літератури
Бичак Ксенія Анатоліївна 8 Хлуплянська ЗОШ І-ІІ ступенів біологія Диплом ІІ ступеня Мельник Софія Сергіївна, учитель біології
Павлущенко Ольга Вікторівна 9 ОНЗ «Овруцька ЗОШ I-III ступенів № 1» історія Диплом ІІ ступеня Дулуб Олена Валодимирівна, учитель історії
Давидюк Юлія Святославівна 9 ОНЗ «Овруцька ЗОШ I-III ступенів № 1» інформаційні технології Диплом ІІ ступеня Христиченко Тетяна Сергіївна, учитель інформатики
Заяц Аліна Анатоліївна 9 НВК «Овруцька гімназія ім.Малишка-ЗОШ I ступеня» російська мова і література Диплом ІІ ступеня Корженко Ірина Миколаївна, учитель російської мови та зарубіжної літератури
Заяц Аліна Анатоліївна 9 НВК «Овруцька гімназія ім.Малишка-ЗОШ I ступеня» хімія Диплом ІІ ступеня Невмержицька Людмила Василівна, учитель хімії
Олехнович Діана Олександрівна 10 ОНЗ «Овруцька ЗОШ I-III ступенів № 1» біологія Диплом ІІ ступеня Мошківська Людмила Олексіївна, учитель біології
Мельник Людмила Ігорівна 11 ОНЗ «Овруцька ЗОШ I-III ступенів № 1» економіка Диплом ІІ ступеня Залізко Наталія Володимирівна, учитель географії

 

Конончук Олена Василівна 11 ОНЗ «Овруцька ЗОШ I-III ступенів № 1» географія Диплом ІІ ступеня Шумейко Галина Іванівна, учитель географії
Гуз Юлія Віталіївна 11 ОНЗ «Овруцька ЗОШ I-III ступенів № 1» екологія Диплом ІІ ступеня Балюк Тамара Ростиславівна, учитель біології
Левківська Софія Вікторівна 8 Овруцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 математика Диплом ІІІ ступеня Бурмич Сергій Миколайович, учитель математики
Левківська Софія Вікторівна 8 Овруцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 хімія Диплом ІІІ ступеня Тишина Валентина Василівна, вчитель хімії
Чичирко Ольга Валентинівна 8 НВК «Овруцька гімназія ім.Малишка-ЗОШ I ступеня» хімія Диплом ІІІ ступеня Невмержицька Людмила Василівна, учитель хімії
Осініна Ольга Петрівна 9 ОНЗ «Овруцька ЗОШ I-III ступенів № 1» географія Диплом ІІІ ступеня Залізко Наталія Володимирівна, учитель географії
Шмуйло Кристина Сергіївна 9 НВК «Овруцька гімназія ім.Малишка-ЗОШ I ступеня» географія Диплом ІІІ ступеня Тягур Юлія Григорівна,

учитель географії

Павлущенко Ольга Вікторівна 9 ОНЗ «Овруцька ЗОШ I-III ступенів № 1» інформаційні технології Диплом ІІІ ступеня Христиченко Віктор Миколайович, учитель інформатики
Осініна Ольга Петрівна 9 ОНЗ «Овруцька ЗОШ I-III ступенів № 1» фізика Диплом ІІІ ступеня Барабохін Микола Володимирович, учитель фізики
Барановська Анна Миколаївна 9 ОНЗ «Овруцька ЗОШ I-III ступенів № 1» фізика Диплом ІІІ ступеня Барабохін Микола Володимирович, учитель фізики
Єфіменко Валентина Сергіївна 9 НВК «Овруцька гімназія ім.Малишка-ЗОШ I ступеня» українська мова та література Диплом ІІІ ступеня Горна Оксана Володимирівна, учитель української мови та літератури
Лучинський Володимир Ігорович 9 НВК «Овруцька гімназія ім.Малишка-ЗОШ I ступеня» англійська мова Диплом ІІІ ступеня Лучинська Ольга Миколаївна, учитель англійської мови
Невмержицький Олексій Миколайович 10 НВК «Овруцька гімназія ім.Малишка-ЗОШ I ступеня» інформатика Диплом ІІІ ступеня Кобилинський Володимир Іванович, вчитель інформатики
Бойко Іван Олександрович 10 НВК «Овруцька гімназія ім.Малишка-ЗОШ I ступеня» російська мова та література Диплом ІІІ ступеня Сергійчук Надія Йосипівна, учитель російської мови та зарубіжної літератури
Конюшок Сергій Вікторович 10 Овруцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 англійська мова Диплом ІІІ ступеня Бик Ольга Мусіївна, учитель  іноземної мови
Гаращук Богдан Васильович 10 ОНЗ «Овруцька ЗОШ I-III ступенів № 1» астрономія Диплом ІІІ ступеня Барабохін Микола Володимирович, учитель фізики
Олехнович Діана Олександрівна 10 ОНЗ «Овруцька ЗОШ I-III ступенів № 1» хімія Диплом ІІІ ступеня Медведчук Тетяна Валеріївна, учитель хімії
Будюк Анастасія Олександрівна 11 ОНЗ «Овруцька ЗОШ I-III ступенів № 1» географія Диплом ІІІ ступеня Шумейко Галина Іванівна, учитель географії
Федоренко Євгенія Ігорівна 11 НВК «Овруцька гімназія ім.Малишка-ЗОШ I ступеня» історія Диплом ІІІ ступеня Гаращук Світлана Володимирівна, учитель історії
Гуз Юлія Віталіївна 11 ОНЗ «Овруцька ЗОШ I-III ступенів № 1» біологія Диплом ІІІ ступеня Балюк  Тамара Ростиславівна, учитель біології
Шваб Максим Ігорович 11 Овруцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 біологія Диплом ІІІ ступеня Антонюк Надія Петрівна, учитель біології
Федоренко Євгенія Ігорівна 11 НВК «Овруцька гімназія ім.Малишка-ЗОШ I ступеня» російська мова та література Диплом ІІІ ступеня Сергійчук Надія Йосипівна, учитель російської мови та зарубіжної літератури
Мельник Людмила Ігорівна 11 ОНЗ «Овруцька ЗОШ I-III ступенів № 1» правознавство Диплом ІІІ ступеня Кусьо Лариса Олександрівна, вчитель
Федоренко Євгенія Ігорівна 11 НВК «Овруцька гімназія ім.Малишка-ЗОШ I ступеня» англійська мова Диплом ІІІ ступеня Гуденко Валентина Борисівна, учитель англійської мови

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *