Інформація про виконані роботи КП «Водоканал» Овруцької міської ради з 26 лютого по 02 березня 2018 року

По місту продовжувалося виконання робіт з прочищення оглядових колодязів та каналізаційних мереж – по вул. Базарній, 10/9, Б. Хмельницького, 50, 52,54, 56, 60, 62, Героїв Майдану, 23, 25, 25-а, 27.

По вул. Північній, 9 було закінчено роботи з усунення пориву каналізаційної мережі.

На водонасосних станціях підприємством продовжувалося проведення заходів для забезпечення енергозбереження та енергоефективності. А також проводилися профілактичні роботи щодо роботи насосів на свердловинах.

На очисних спорудах підприємства продовжувалися роботи з вирубування корчів на прилеглій території, рубання дров, прибирання прилеглої території. Здійснено ремонт 1-го насоса для перекачування стоків в насосній станції на очисних спорудах. Продовжувалися роботи з поточного ремонту 2-го аерофільтра. Також проводилися інші роботи з поточного обслуговування для забезпечення належної роботи обладнання та насосної станції.

Працівниками підприємства постійно проводяться роботи з обслуговування мереж, обладнання та устаткування з метою безперебійного надання послуг та покращення якості послуг. Виконуються роботи з обслуговування та налагодження роботи на ВНС та КНС підприємства, з виконання звернень, які надходять на АДС – 1505.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=