Проект рішення виконкому “Про затвердження Положення про Перший закритий благодійний бал «В такт із мрією»”

ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

від  14.02.2018 року        № ______

Про затвердження Положення
про Перший закритий благодійний бал

«В такт із мрією»

З метою збору коштів для придбання інвалідного візочка для дитини з обмеженими можливостями та коштів на продовження лікування, за ініціативи міського голови Івана Ярославовича Коруда громадою міста заплановано проведення закритого благодійного балу. Учасниками благодійного балу є випускники шкіл Овруцької  об`єднаної громади, а саме учні 11-х класів, які заповнили анкету дебютанта та надали її до Овруцької молодіжної ради (додаток 1 до Положення).

Захід проводиться в форматі закритого балу і орієнтований виключно на збір коштів для передачі їх Мельник Світлані Володимирівні та Матюхіній Катерині Миколаївні для придбання інвалідного візка в подальшому та покриття витрат на лікування. Виручені кошти будуть поділені порівну та передані під час проведення заходу батькам Мельник Світлані та Матюхіній Катерині.

Метою проведення балу є не тільки збір коштів, але й залучення до благодійності великого числа представників громади: підлітків, меценатів, волотнерів, ЗМІ, та ін.

Виходячи із вищевикладеного, керуючись ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Інформацію начальника загального відділу Редчиць І.С. про проведення благодійного балу взяти до відома.
  2. Затвердити Положення про проведення Першого закритого благодійного балу «В такт із мрією» (додаток № 1)
  3. Заступнику міського голови Рибинській Н.М. передбачити кошти на організацію заходу відповідно до запланованих обсягів фінансування.
  4. Начальнику загального відділу Редчиць І.С. оприлюднити звіт про проведений бал в інтернет-ресурсах та ЗМІ.

Міський голова                                                                                     І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=