Проект рішення виконкому “Про закріплення територій за підприємствами, організаціями та установами для проведення заходів з благоустрою на дорогах загально державного значення та загального користування”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

від  14.02.2018 року         №

Про закріплення територій за підприємствами,
організаціями та установами для проведення заходів
з благоустрою на дорогах загально державного значення

та загального користування

З метою наведення санітарного стану, проведення благоустрою на дорогах державного значення та загального користування на території Овруцької ОТГ, з метою прискорення робіт по ремонту дороги загальнодержавного значення М-28 «Виступовичі-Житомир», керуючись ст. 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради:

В И Р І Ш И В:

  1. Т.в.о. старост в межах старостинських округів спільно з підприємствами, установами та організаціями на дорогах загальнодержавного значення М-28 «Виступовичі – Житомир», загального користування Овруч-Словечне через Покалів, Овруч-Словечне через с. Нові Велідники, Овруч – Народичі з метою проведення прибирання придорожніх смуг в полосі відводу вищезазначених доріг.
  2. Клопотати перед керівниками підприємств, установ та організацій усіх форм власності прийняти на початку 2018 року активну участь в заходах щодо упорядкування придорожніх територій.
  3. Рекомендувати ПП «Автомагісталь» за сприянням т.в.о. старост, підприємств, установ, організацій забезпечити проведення комплексу заходів, спрямованих на прибирання та приведення в належний санітарний стан придорожніх смуг вздовж зазначених шляхів сполучення, що знаходяться в обслуговуванні.
  4. Виконкому Овруцької міської ради закріпити підприємства, установи, організації на територій Овруцької ОТГ за ділянками доріг загальнодержавного значення М-28 «Виступовичі – Житомир» та ділянками дороги загального користування Овруцьке напівкільце з метою надання допомоги ПП «Автомагісталь» в прибиранні придорожньої території під час проведення заходів з благоустрою населених пунктів Овруцької ОТГ та забезпечити організацію проведення заходів (додаток №1).
  5. Оголосити місячник з благоустрою на території Овруцької ОТГ з 10.03.2018 року по 07.04.2018 року – перший етап та з 10.04.2018 року по 10.05.2018 року – другий етап з залученням до заходів всіх підприємств, установ та організацій, що розташовані на території Овруцької ОТГ.

Міський голова                                                                                   І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=