Рішення №278 від 01 лютого 2018 року “Про продовження терміну дії договорів на встановлення строкових особистих земельних сервітутів на право розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на земельних ділянках комунальної власності.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Сьома  сесія                                                                       VІІ скликання

Від  01  лютого  2018 року          № 278

Про продовження терміну дії договорів
на встановлення строкових особистих
земельних сервітутів на право розміщення
тимчасових споруд для провадження
підприємницької діяльності

на земельних ділянках комунальної власності.

Розглянувши звернення ФО-П Бойко В.Т. та ФО-П Барановського В.Д. про продовження терміну дії строкового особистого земельного сервітуту на право розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на земельній ділянці комунальної власності, керуючись статями 98-102, 125, 126 Земельного кодексу України, статтею 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 21.10.2011 року № 244, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійних комісій міської ради від 29.01.2018 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Продовжити термін дії договорів про встановлення строкових особистих земельних сервітутів на право розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на земельних ділянках комунальної власності з дня їх закінчення відповідно до додатку № 1.
  2. Овруцькій міській раді в особі міського голови Коруда І.Я., укласти з суб’єктами господарювання, які зазначені у додатку № 1 додаткові угоди до договорів про встановлення строкових особистих земельних сервітутів на право розміщення тимчасових споруд.
  3. Виконкому Овруцької міської ради в п’ятиденний термін після прийняття рішення надати дане рішення до відділу Держгеокадастру в Овруцькому районі.
  4. Суб’єктам господарювання, які зазначені у додатку № 1 зареєструвати право сервітуту згідно Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

Міський голова                                                                                І.Я. Коруд

Дєдух І.М._____ Гришковець В.М.__________Рибинська Н.М.________

Чичирко М.В._________Муліванцев О.В._________Жук С.П.________

   Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=