Рішення №236 від 12 січня 2018 року “Про внесення клопотання про передачу земельних ділянок із державної власності до комунальної власності Овруцької міської об’єднаної територіальної громади”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Шоста   сесія                                                                                  VІІ скликання

Від  12 січня   2018 року       № 236

Про внесення клопотання про передачу
земельних ділянок із державної власності
до комунальної власності Овруцької міської

об’єднаної територіальної громади

Заслухавши інформацію начальника відділу архітектури, містобудування та земельних ресурсів Жука С.П. щодо можливості передачі  земельних ділянок із державної власності  до комунальної власності Овруцької міської  об’єднаної територіальної громади, беручі до уваги матеріали інвентаризації земельних ділянок державної власності , які розташовані на території Овруцької міської  об’єднаної територіальної громади  керуючись ст.ст. 12, 117, 122  Земельного кодексу України, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою сталого розвитку Овруцької міської  об’єднаної територіальної громади та збільшення надходжень  до  бюджету  Овруцької міської  об’єднаної територіальної громади  враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій міської ради від 11.12.2017 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Звернутись до Головного управління Держгеокадастру у Житомирський області з клопотанням про передачу земельних ділянок із державної власності  до комунальної власності Овруцької міської  об’єднаної територіальної громади  згідно додатку № 1 (додається).
  1. Доручити  міському голові Коруду І.Я. від імені Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, направити це рішення до Головного управління Держгеокадастру у Житомирський області .

Міський голова                                                                                   І.Я. Коруд

Дєдух І.М.___________ Рибинська Н.М.____________ Чичирко М.В.___________

Муліванцев О.В.________________Жук С.П.  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *