Рішення №190 від 27 грудня  2017 року “Про затвердження розпорядження Овруцького міського голови від 27.12.2017 року № 216-к „Про продовження терміну дії контракту, укладеного з головним лікарем комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги Овруцької районної ради» Левківським С.О.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

П’ята (позачергова)  сесія                                            VІI скликання

від 27 грудня 2017 року               №190

Про затвердження розпорядження
Овруцького міського голови від 27.12.2017 року № 216-к
„Про продовження терміну дії контракту,
укладеного з головним лікарем комунальної установи
«Центр первинної медико-санітарної допомоги

Овруцької районної ради» Левківським С.О.

Керуючись Положенням про порядок проведення конкурсного відбору, призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ та організацій що перебувають у  комунальної власності Овруцької міської ради, укладення та розірвання з ними контрактів, затвердженого розпорядженням Овруцького міського голови від 05.12.2016 року № 271, керуючись ст.ст.26, 43 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», у відповідності до рішення 21-ї сесії Овруцької районної ради від 01.12.2017 року №334, згідно з яким бюджетні установи, комунальні підприємства, установи та організації передані із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Овруцького району у комунальну власність Овруцької міської ОТГ в особі Овруцької міської ради, а також передано Овруцькій міській раді повноваження засновника комунальних підприємств, установ та організацій, міська рада:

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити розпорядження Овруцького міського голови від 27.12.2017 року № 216-к „Про продовження терміну дії контракту, укладеного з головним лікарем комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги Овруцької районної ради» Левківським С.О. (додається).
  1. Доручити Овруцькому міському голові відповідно до чинного законодавства укласти із головним лікарем комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги Овруцької районної ради» Левківським Станіславом Олександровичем додаткову угоду про продовження терміну дії вищевказаного контракту на один рік.

 Міський голова                                                                                  І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *