Рішення №160 від 22 грудня 2017 року “Про прийняття в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної  територіальної громади, в особі Овруцької міської ради   спортивного майданчика, який розташований по вул. Героїв Майдану, 18-з.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Четверта сесія                                                                    VІІ  скликання

Від 22 грудня 2017 року              №160

Про прийняття в комунальну власність
Овруцької міської об’єднаної  територіальної громади,
в особі Овруцької міської ради
спортивного майданчика, який розташований

по вул. Героїв Майдану, 18-з.

Розглянувши акт приймання передачі  спортивного майданчика, який розташований по вул.. Героїв Майдану, 18-з у власність Овруцької міської об’єднаної  територіальної громади, в особі Овруцької міської ради   Житомирської області, враховуючи рекомендації постійної комісій міської ради з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій, з питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою та землекористування та в інтересах громадян міста від 19 грудня 2017 року, керуючись ст.ст. 26,60  Закону  України «Про місцеве самоврядування”,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Затвердити акт приймання – передачі в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, в особі Овруцької міської ради спортивного майданчика, який розташований по вул. Героїв Майдану, 18-з.
  1. Відділу бухгалтерського обліку та консолідованої звітності Овруцької міської ради внести відповідні зміни до реєстру бухгалтерського обліку.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій, заступника міського голови з фінансово-економічних та гуманітарних питань  Рибинську Н.М.

Міський голова                                                                           І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *