Рішення №135 від 22 грудня 2017 року “Про затвердження проектно- кошторисної документації, визначення генпідрядника, проведення попередньої оплати по об’єктах: «Реконструкція спортивного майданчику 44х22 на стадіоні «Юність» в м. Овруч Житомирської області за адресою м. Овруч, вул. Князя Олега,11» Реконструкція тенісного корту під спортивний майданчик  зі штучним покриттям по вул. Степана Бандери, 23б в м. Овруч Житомирської області»”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Четверта  сесія                                                                           VІІ скликання

Від  22 грудня  2017 року     №135

Про затвердження проектно-
кошторисної документації,
визначення генпідрядника,
проведення попередньої оплати по об’єктах:
«Реконструкція спортивного майданчику 44х22
на стадіоні «Юність» в м. Овруч
Житомирської області за адресою м. Овруч,
вул. Князя Олега,11» Реконструкція
тенісного корту під спортивний майданчик
зі штучним покриттям по
вул. Степана Бандери, 23б в м. Овруч

Житомирської області»

Керуючись  підпунктом  5 п.1 та п. 2 постанови Кабінету Міністрів України від 23.04.2014р. №117 «Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти»,  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації спільного засідання постійних депутатських комісій міської ради з гуманітарних питань, торгівлі та соціального захисту, з питань законності і правопорядку, депутатської етики, регламенту та регуляторної діяльності від 19.12.2017р., міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити проектно- кошторисну документацію по об`єктах:
  • «Реконструкція спортивного майданчику 44х22 на стадіоні «Юність» в м. Овруч Житомирської області за адресою: м. Овруч , вул. Князя Олега,11» на суму 1499965 грн. ;
  • «Реконструкція тенісного корту під спортивний майданчик  зі штучним покриттям по вул. Степана Бандери, 23б в м. Овруч Житомирської області» на суму 1499965 грн.
  1. Визначити генеральним підрядником по об’єктах: «Реконструкція спортивного майданчику 44х22 на стадіоні «Юність» в м. Овруч Житомирської області за адресою: м. Овруч , вул. Князя Олега,11» ; «Реконструкція тенісного корту під спортивний майданчик  зі штучним покриттям по вул. Степана Бандери, 23б в м. Овруч Житомирської області»  комунальне підприємство «Водоканал» Овруцької міської ради Житомирської області та надати для виконання робіт попередню оплату в розмірі до  100% .
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку.

Міський голова                                             І.Я.Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *