Рішення № 92 від 07 грудня 2017 року “Про надання дозволу гр. Гавриловському О.М. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Третя сесія                                                                         VІI  скликання

Від  07 грудня  2017 року              №92

Про надання дозволу гр. Гавриловському О.М.
на розроблення проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки для будівництва,
обслуговування житлового будинку,

господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Розглянувши звернення гр. Гавриловського О.М. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в м. Овруч по вул. Підрудянська, 15 для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), керуючись ст.ст. 12, 79-1, 81, 83, 116, 118, 121, 125, 126, 186, 186-1 Земельного кодексу України, п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації спільного засідання постійних депутатських комісій міської ради від 27.11.2017 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.     Надати дозвіл гр. Гавриловському Олегу Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки в м. Овруч по вул. Підрудянська, 15, орієнтовною площею 0,1га для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель ненаданих у власність або постійне користування, категорія земель – землі житлової та громадської забудови.

  1. Гр. Гавриловському О.М. звернутися до землевпорядної організації для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, погодити відповідно до діючого Земельного кодексу України та надати на розгляд чергової сесії міської ради.

Міський голова                                                                                  І.Я. Коруд

Дєдух І.М.___________ Латаш О.А.___________Рибинська Н.М.____________

Чичирко М.В.___________ Муліванцев О.В.________________  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *