Проект рішення виконкому міської ради “Про видалення зелених насаджень”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

від  05.12.2017 року            №

Про видалення зелених насаджень

Відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» і Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2006 року № 1045, згідно акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню від 29.11.2017 року № 5 погодженого Державною екологічною інспекцією в Житомирській області, керуючись ст. 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Надати дозвіл КП «Овруч» на зрізання аварійних, фаутних та сухостійних дерев, які ростуть на території м. Овруч по вул. Романа Шухевича, та на території Шоломківського старостинського округу (с. Шоломки) по вул. Центральній, вул. Залізничній згідно акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню від 29.11.2017 року № 5 погодженого Державною екологічною інспекцією в Житомирській області.
  1. Виконкому міської ради в термін до 11.12.2017 року видати ордер на видалення зелених насаджень за адресами згідно акту обстеження зелених насаджень.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника з питань благоустрою та житлово-комунального господарства голови міської ради Латаша О.А.

Міський голова                                                                                 І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Розмір тексту-+=