Рішення №19 (І пл. зас.) від 09 листопада 2017 року “Про утворення старостинських округів Овруцької міської об’єднаної територіальної громади”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Перша  сесія                                                                                                VII cкликання

(перше пленарне засідання)

Від  09 листопада 2017 року         № 19

Про утворення старостинських округів

Овруцької міської об’єднаної територіальної громади

На виконання вимог абз. 24 ст.1, ч.3 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та з урахуванням норм Закону України «Про місцеві вибори», Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» з метою забезпечення представництва інтересів жителів населених пунктів, що увійшли до Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Утворити на території Овруцької міської об’єднаної територіальної громади 16 старостинських округів:

№1 Бондарівський старостинський округ з центром в с. Бондарі, що складається з сіл Бондарі, Бондарівка, Красносілка, Папірня.

№2 Великофоснянський старостинський округ з центром в с. Велика Фосня, що складається з сіл Велика Фосня, Мала Фосня.

№3 Великохайчанський старостинський округ з центром в с. Велика Хайча, що складається з сіл Велика Хайча, Великий Кобилин, Мала Хайча, Малий Кобилин.

№4 Великочернігівський старостинський округ з центром в с. Велика Чернігівка, що складається з сіл Велика Чернігівка, Богданівка, Камінь, Мала Чернігівка, Мамеч, Нивки, Привар.

№5 Гошівський старостинський округ з центром в с. Гошів, що складається з сіл Гошів, Базарівка, Потаповичі, Смоляне.

№6 Зарічанський старостинський округ з центром в с. Заріччя, що складається з сіл Заріччя, Острів.

№7 Кирданівський старостинський округ з центром в с. Кирдани, що складається з сіл Кирдани, Дубовий Гай, Корчівка.

№8 Невгодівський старостинський округ з центром в с. Невгоди, що складається з сіл Невгоди, Веселівка.

№9 Норинський старостинський округ з центром у с. Норинськ, що складається з сіл Норинськ, Мощаниця, Підвелідники.

№10 Підруддянський старостинський округ з центром в с. Підруддя, що складається з сіл Підруддя, Колосівка, Яцковичі.

№11 Піщаницький старостинський округ з центром в с. Піщаниця, що складається з сіл Піщаниця, Клинець, Мишковичі, Мочульня, Павловичі, Поліське.

№12 Покалівський старостинський округ з центром в с. Покалів, що складається з сіл Покалів, Барвінкове, Гаєвичі, Дівошин, Коптівщина, Полохачів, Скребеличі.

№13 Раківщинський старостинський округ з центром в с. Раківщина, що складається з сіл Раківщина, Великі Мошки, Гуничі, Малі Мошки, Новосілки, Слобода-Новоселицька.

№14 Хлуплянський старостинський округ  з центром в с. Хлупляни, що складається з сіл Хлупляни, Нагоряни, Оленичі, Сирківщина, Стугівщина, Теклівка.

№15 Черепинський старостинський округ з центром в с. Черепин, що складається з сіл Черепин, Заськи, Лукішки, Коренівка, Черепинки.

№16 Шоломківський старостинський округ з центром в с. Шоломки, що складається з сіл Шоломки, Довгиничі, Збраньки, Слобода-Шоломківська.

Міський голова                                                                                    І.Я.Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *