Рішення №1121 від 24 жовтня 2017 року “Про прийняття на баланс та передачу у господарське відання КП «Овруч» вулиці Лукищанської”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять  п’ята  сесії                                                                           VІІ скликання

Від  24 жовтня 2017  року   № 1121

Про прийняття на баланс та передачу

у господарське відання КП «Овруч» вулиці Лукищанської

Розглянувши подання КП «Овруч» від 12.10.2017 року про найменування та передачу у господарське відання вулиці, що пролягає від вул. Т.Шевченка до с. Лукишки, з метою її належного утримання і обслуговування, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації спільного засідання постійних депутатських комісій міської ради від 20.10.2017 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити рішення виконавчого комітету міської ради від 19.10.2017 року 195 «Про затвердження назви вулиці Лукищанської у м. Овручі».
  1. Виконавчому комітету Овруцької міської ради зареєструвати нову вулицю Лукищанську відповідно до діючого законодавства.
  1. Прийняти на баланс Овруцької міської ради вулицю Лукищанську (довжина 850 метрів, ширина 5 метрів).
  1. Передати вул. Лукищанську на обслуговування комунальному підприємству «Овруч» Овруцької міської ради для належного утримання та обслуговування дорожнього покриття.

Міський голова                                                                                   І.Я.Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *