Рішення №1120 від 24 жовтня 2017 року “Про затвердження кошторисної документації “

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять  п’ята  сесія                                                                        VІI  скликання

Від 24 жовтня 2017 року   № 1120

Про затвердження кошторисної документації 

На виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Овруч на 2017 рік, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій міської ради від 20.10.2017 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити робочий проект, зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкту будівництва «Капітальний ремонт покрівлі будинку № 27 по вул. відродження в м. Овруч Житомирської області» на суму 701,717 тис.грн.
  2. Заступнику міського голови з фінансово-економічних питань та залучення інвестицій (Рибинській Н.М) фінансування видатків проводити за рахунок коштів спеціального фонду КТКВКМБ 6021 КЕКВ 3132.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на т.в.о. першого заступника міського голови Чичирка М.В., заступника міського голови з фінансово-економічних питань та залучення інвестицій Рибинську Н.М..

Міський голова                                                                                   І.Я.Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *