Рішення №1119 від 24 жовтня 2017 року “Про затвердження кошторисної документації”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять  п’ята  сесія                                                                        VІI  скликання

Від  24 жовтня 2017 року   № 1119

Про затвердження кошторисної документації

 На виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Овруч на 2017 рік, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій міської ради від 20.10.2017 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити робочий проект, зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкту будівництва «Встановлення ШРП по вул. Радянській в м.Овруч Житомирської області» на суму 290,435 тис.грн. (двісті дев’яносто тисяч чотириста тридцять п’ять гривень 00 коп.).
  2. Заступнику міського голови з фінансово-економічних питань та залучення інвестицій (Рибинській Н.М) фінансування видатків проводити за рахунок коштів спеціального фонду КТКВКМБ 6310 КЕКВ 3122.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на т.в.о. першого заступника міського голови Чичирка М.В., заступника міського голови з фінансово-економічних питань та залучення інвестицій Рибинську Н.М..

Міський голова                                                                                   І.Я.Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *