Рішення №1118 від 24 жовтня 2017 року “Про прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Овруч шахтних колодязів”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять  п’ята  сесія                                                                        VІІ  скликання

Від  24 жовтня 2017 року      № 1118

Про прийняття у комунальну власність

територіальної громади міста Овруч шахтних колодязів

Керуючись ст.ст. 78, 136 Господарського кодексу України, ст.ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації спільного засідання постійних депутатських комісії міської ради від 20.10.2017року, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Прийняти в комунальну власність територіальної громади міста Овруч шахтні колодязі по вулицях вул. Довженка,9а та Танкістів,8а в м. Овруч.
  1. Передати шахтні колодязі в м. Овруч по вулицях Довженка,9а, вартістю 1100,00 грн. та Танкістів,8а, вартістю 1500,00 грн. на баланс та у господарське відання КП «Водоканал» Овруцької міської ради Житомирської області.
  1. Головному бухгалтеру міської ради Стельникович Т.Г. оформити приймання-передачу колодязів відповідними актами.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійно комісію міської ради з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій на заступника міського голови з фінансово-економічних питань та залучення інвестицій Рибинську Н.М.

Міський голова                                                                                   І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *