Рішення №1114 від 24 жовтня 2017 року “Про передачу частки нерухомого майна комунальної власності територіальної громади міста Овруч в господарське відання КП «Комунальник» Овруцької міської ради у Житомирської області”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

РІ Ш Е Н Н Я

Тридцять  п’ята  сесія                                                                        VІІ  скликання

Від  24 жовтня 2017 року            № 1114

Про передачу частки нерухомого майна
комунальної власності територіальної громади
міста Овруч в господарське відання КП «Комунальник»

Овруцької міської ради у Житомирської області

З метою забезпечення стабільної та безперебійної діяльності КП «Комунальник» Овруцької міської ради Житомирської області, керуючись ст.ст. 78, 136 Господарського кодексу України, ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісій міської ради з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій від 20.10.2017 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Передати частку нерухомого майна комунальної власності територіальної громади міста Овруч в господарське відання та на баланс КП «Комунальник» Овруцької міської ради в Житомирської області 16/100 частини майнового комплексу загальною площею 332,2 м.кв (триста тридцять два м.кв двадцять см.кв).
  2. Відділ житлово-комунального господарства, реєстрації та залучення інвестицій оформити акт прийому-передачі зазначеного майна.
  3. Фінансово-економічному відділу Овруцької міської ради та фінансово-економічному відділу КП «Комунальник» Овруцької міської ради внести відповідні зміни до реєстру бухгалтерського обліку.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій, заступника міського голови фінансово-економічних питань та залучення інвестицій Рибинську Н.М..

Міський голова                                                                                   І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *