Рішення №1107 від 24 жовтня 2017 року “Про співфінансування інвестиційних програм і проектів, які пропонуються на фінансування в 2017 році”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирська область

Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять  п’ята  сесія                                                                          VII скликання

Від  24 жовтня 2017 року        № 1107

Про співфінансування інвестиційних програм

і проектів, які пропонуються на фінансування в 2017 році

Відповідно до підпункту 3 пункту 7 Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 року № 196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації спільного засідання постійних депутатських комісій міської ради від 20.10.2017 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Передбачити в міському бюджеті кошти на співфінансування інвестиційних програм і проектів, фінансування яких планується з державного бюджету в розмірі:

–      10,0 тис. грн. по проекту «Технічне переоснащення ВНС № 2 другого підйому в м. Овруч»;

  1. Заплановані кошти з міського бюджету по об’єкту «Реконструкція спортивного майданчика по вул. Героїв Майдану у м.Овруч Житомирської області» вважати співфінансуванням.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови міської ради – начальника фінансово-економічного відділу Рибинську Н.М. та постійну комісію міської ради з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій.
  3. Рішення міської ради від 31.01.2017 року № 694 «Про співфінансування інвестиційних програм і проектів, які пропонуються на фінансування в 2017 році» вважати таким, що втратило чинність та зняти його з контролю.

Міський голова                                                                                  І.Я.Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *