Рішення №1090 від 04 жовтня 2017 року “Про передачу в господарське відання КП «Водоканал» Овруцької міської ради гідротехнічних споруд в районі вулиць Ш.Алейхема та Озерної та гідротехнічних споруд в районі вулиць Карпінського та Ручейної в м.Овруч”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я  

Тридцять  четверта  позачергова  сесія                                VІІ  скликання

Від 04 жовтня 2017 року           № 1090

Про передачу в господарське відання
КП «Водоканал» Овруцької міської ради
гідротехнічних споруд в районі вулиць Ш.Алейхема
та Озерної та гідротехнічних споруд

в районі вулиць Карпінського та Ручейної в м.Овруч

В зв’язку із прийняттям в серпні 2017 року Управлінням ДАБІ у Житомирській області декларацій ЖТ № 141172411788 та ЖТ № 141172411760 про готовність до експлуатації об’єктів «Будівництво гідротехнічних споруд для запобігання та ліквідації підтоплення в районі вулиць Ш.Алейхема та Озерної в м.Овруч» та «Будівництво гідротехнічних споруд для запобігання та ліквідації підтоплення в районі вулиць Карпінського та Ручейної в м.Овруч», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації спільного засідання постійних депутатських комісій міської ради від 04.10.2017 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Прийняти у комунальну власність територіальної громади м.Овруч гідротехнічні споруди для запобігання та ліквідації підтоплення в районі вулиць Ш.Алейхема та Озерної в м.Овруч та гідротехнічні споруди для запобігання та ліквідації підтоплення в районі вулиць Карпінського та Ручейної в м.Овруч.
  2. Передати у господарське відання та на баланс КП «Водоканал» Овруцької міської ради гідротехнічні споруди для запобігання та ліквідації підтоплення в районі вулиць Ш.Алейхема та Озерної в м.Овруч та гідротехнічні споруди для запобігання та ліквідації підтоплення в районі вулиць Карпінського та Ручейної в м.Овруч.
  3. Виконкому міської ради (Стельникович Т.Г.) оформити передачу вищевказаних об’єктів у господарське відання та на баланс КП «Водоканал» Овруцької міської ради шляхом підписання відповідного акту прийому-передачі.
  4. До 10.10.2017 року Овруцькій міській раді та ДП «ПМК-157» здійснити передачу Комунальному підприємству «Водоканал» овруцької міської ради Житомирської області проектної документації по вищевказаних об’єктах, згідно якої КП «Водоканал» буде їх обслуговувати.

Міський голова                                                                                   І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *