Овруцька громада стала переможцем конкурсу на розробку та написання Планів Дій Сталого Енергетичного Розвитку та Клімату для малих громад…

Овруцька громада стала переможцем конкурсу на розробку та написання Планів Дій Сталого Енергетичного Розвитку та Клімату для малих громад, який проводився Фондом «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу». На ІІ Всеукраїнській конференції співробітництва малих громад України в рамках проекту «Організація співпраці малих міст України, громадянського суспільства та експертного середовища у питаннях енергобезпеки», що проводився у с. Вільшанка Лубенського району Полтавської області було отримано сертифікат переможця конкурсу на написання SECAP та сформовані з експертами першочергові заходи. Передумовою участі у даному конкурсі слугувало підписання міською радою Угоди мерів – провідної ініціативи, започаткованої Європейським Союзом, котра охоплює місцеві та регіональні органи влади, які беруть на себе добровільні зобов’язання підвищувати енергоефективність та нарощувати використання відновлювальних джерел енергії на своїх територіях. Слідуючи цим зобов’язанням підписанти Угоди прагнуть скоротити власні викиди СО2 щонайменше на 20% до 2030 року, сприяючи, таким чином, розвитку екологічно орієнтованої економіки та підвищенню якості життя.
В рамках участі в даному проекті Овруцька громада матиме змогу стати учасником парасолькового проекту «Програма сталого розвитку громад UMBRELLA SCU®», за допомогою якого можна буде реалізовувати проекти щодо модернізації муніципального освітлення, систем водопостачання і водовідведення, запровадження альтернативної енергетики тощо.

Оксана Левківська
Начальник відділу місцевого
економічного розвитку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *