Рішення №1061 від 15 вересня  2017 року “Про передачу будівельних матеріалів на КП «Водоканал» Овруцької міської ради для проведення робіт по об’єкту «Капітальний ремонт Центрального парку в м.Овруч Житомирської області»”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять  третя  сесія                                                                      VІІ  скликання

Від  15 вересня 2017 року       № 1061

Про передачу будівельних матеріалів
на КП «Водоканал» Овруцької міської ради
для проведення робіт по об’єкту
«Капітальний ремонт Центрального парку

в м.Овруч Житомирської області»

В зв’язку з необхідністю проведення робіт по капітальному ремонту Центрального парку в м. Овруч Житомирської області, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації спільного засідання постійних депутатських комісій міської ради від 13.09.2017 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Виконавчому комітету Овруцької міської ради передати Комунальному підприємству «Водоканал» Овруцької міської ради будівельні матеріали для проведення робіт по об’єкту: «Капітальний ремонт Центрального парку в м.Овруч Житомирської області»:

– Опори Ретро 3,5 м. на два світильника (комплект) – 22 шт. на суму 199 980,00 грн. (по ціні 9090,00 грн. за 1 шт.),

– кабель АВВГ 3/6 – 683 м. на суму 8318,94 грн.,

– кабель АВВГ 2*2,5 – 175 м. на суму 1050,00 грн.,

– труби поліетиленові 673 м. на суму 6057,00 грн..

  1. Фінансово-економічному відділу (Стельникович Т.Г.) оформити акт прийому-передачі зазначеного майна та внести відповідні зміни до реєстру бухгалтерського обліку.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій та на в.о. першого заступника міського голови Чичирка М.В., заступника міського голови з фінансово- економічних питань та залучення інвестицій Рибинську Н.М.

Міський голова                                                                                  І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *