Рішення №167 виконкому міської ради “Про хід виконання рішення виконкому міської ради від 22.06.2017 року № 106 “Про підготовку та святкування 1071-ї річниці міста Овруча”.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

 від  14.09.2017 року                      № 167

Про хід виконання рішення виконкому міської ради
від 22.06.2017 року № 106 “Про підготовку

та святкування 1071-ї річниці міста Овруча”.

Заслухавши та обговоривши інформацію керуючої справами Савченко М.І., виконком міської ради відмічає, що з метою належної підготовки до відзначення 1071-ї річниці м. Овруча у місті проводиться певна робота. Відповідні заходи були затверджені рішенням виконавчого комітету від 22.06.2017 року №106.

На даний час виконано більшість організаційних заходів. Направлено листи до  Овруцького відділення поліції, головного лікаря Овруцької ЦРЛ з приводу забезпечення дотримання та охорони громадського порядку та забезпечення безпеки дорожнього руху під час проведення святкових заходів в місті й чергування медпрацівників, відповідно.

Розроблено та затверджено Програму святкування 1071-ї річниці міста Овруч.

Виготовлено сувенірну продукцію, а саме:

 • Готується брошура про місто та Буклет «Пані картопелька»;
 • Прапорці (зображення гербу міста) замовлено в приватній друкарні «Тріада С» (250 шт);
 • Значок «Я люблю Овруч» замовлено в м. Вінниця (500 шт);
 • Пакети формат А3 «Древній Овруч вітає Вас» замовлено в м. Вінниця (5000 шт);
 • Сувенірні ручки,
 • Ляльку-мотанку виготовляють працівники районної бібліотеки для дорослих.

На території міста розміщено вітальні банери.

В Спасо-Преображенському соборі на День міста відбудеться  літургія, а біля пам’ятника св. Макарію – молебень за місто.

На сайті міської ради, соцмережі ФБ та у районних ЗМІ постійно друкуються матеріали, приурочені до святкування Дня Міста. Розповсюджуються оголошення про конкурси.

На радіо «Житомирська хвиля» з 15.08.2017 р. транслюється рекламний ролик про день міста Овруча та 2-й фестиваль Картоплі.

Запрошено керівників підприємств, установ, організацій та громадських формувань до святкової ходи. Згоду надало 49 керівників, а саме загальноосвітні навчальні заклади, дитячі садочки, комунальні підприємства, медичні заклади, силові структури  та служби, лісгоспи, УПСЗН, УВГ, РЕМ, Укртелеком, ЦЗН та інші, 23 з яких уже надали інформацію про свої установи.

Байкерів міста запрошено до участі у байк-параді. Отримана попередня згода.

Оголошено конкурс малюнку «Рідне місто моє», переможці конкурсу будуть нагородженні цінними призами – професійними фарбами.

Оголошено конкурс твору, поеми, вірша, «Історії Древнього Овруча» та пісні про Овруч переможців також буде відзначено цінними подарунками – за І місце  – планшет, за ІІ місце – фотоапарат, за ІІІ місце – гаджет (універсальна мобільна батарея) до мобільного телефону, заохочувальні призи – моноподи для селфі. Районною бібліотекою для дорослих вже отримано 17 конкурсних робіт.

Оголошено конкурс на самий креативний дитячий візочок. Переможці отримають грошові сертифікати на суму – 3 тис., 2 тис., та 1 тис. грн.  Заохочувальні призи – комплекти дитячої постільної білизни. Дитячою бібліотекою для дітей отримано 7 заявок на участь.

Оголошено конкурс на кращий благоустрій підприємств, установ, організацій, багатоповерхових будинків та будинків приватного сектору. Поступило 13 заявок.

Оголошено про проведення ретро-параду автомобілів та запрошено до участі всіх бажаючих. Усіх учасників параду буде відзначено талонами на пальне у кількості 50 літрів. Наразі отримано 7 заявок.

Оголошено конкурс «Людина року-2017». На підприємства розіслано положення. На даний час отримано 18 заявок. Сьогодні о 12-00 год відбудеться засідання організаційного комітету, де буде визначено переможців конкурсу. Переможці у кожній номінації будуть відзначені грошовими винагородами – по 1 тис. грн. та дипломами.

Продовжують надходити заявки на участь у 2-му фестивалі «Поліська пані Картопелька». Пасивно в цьому році відгукнулися на запрошення до участі у фестивалі сільські ради, на даний час отримано 38 заявок (із сільських та селищних рад – від однієї Першотравневої селищної ради). На переможців фестивалю очікують грошові винагороди у розмірі – 7, 5, 3 тис. грн. за 1, 2, 3 місця відповідно у кожній із двох номінацій (на краще обійстя та на кращу страву з картоплі). Також поступило 13 заявок про надання дозволу на здійснення вуличної торгівлі.

Під час свята працюватиме дитяче містечко. 5-м підприємцям вже надано дозволи на розміщення ігрових атракціонів згідно рішень виконкому, завтра розглядатимуться іще дві заяви.

Центром дитячої та юнацької творчості ведуться репетиції щодо проведення танцювального флеш-мобу.

Музичний супровід святкових заходів забезпечуватиме завод «REC», фінансування якого здійснює Народний депутат України Арешонков В.Ю., який також забезпечує виступ гурту «Лісапетний батальйон».

Вітання найстаріших ювілярів – 90 років і старших, молодят (2 пари), новонароджених відбудеться згідно сценарію 23.09.2017 року.

Під час свята в центральному парку працюватиме «Містечко майстрів» для проведення виставок та майстер-класів. Овруцькою бібліотекою для дорослих, Поліським заповідником, Малою академією мистецтв та ремесел буде проведено виставки рушників, вишивальниць та інших народних умільців.

24.09.2017 року буде проведено фестивалю фарб «Holly-fest» на центральному стадіоні після спортивних заходів.

Спільно з працівниками центральної районної бібліотеки, сільських бібліотек та клубів ведеться робота по організації показу моделей одягу «Від давнини до сьогодення».

Готуються спортивні заходи, а саме: проведення турніру з футболу на кубок міського голови, змагання з волейболу, тенісу, міні-футболу, шахів, та ін. Попередньо планується проведення турніру «Житомирському футболу 80 років», також буде запрошено ветеранів ФК «Динамо-Київ».

По благоустрою у місті виконано великий об’єм робіт:

– здійснено ямковий ремонт вулиць міста з асфальтним покриттям – загальний об’єм 6820 м2, вартість виконаних робіт склала 1млн. 798 тис. грн.. Наразі в місті відсутня ямковість асфальтного покриття.

– Проведено капітальний ремонт вул. І. Богуна, та площі Привокзальної, відкриття якої планується провести на День міста.

– до Дня міста плануємо завершити роботи по реконструкції спортивного майданчика біля ДЮСШ.

– розпочато роботи по реконструкції центрального парку, до яких долучилися приватні підприємці – Залізко, Гусаревич та Виговський.

– Завершено встановлення дорожніх знаків по місту.

– розфарбовано паркан біля МКК ,

– поновлено дорожню розмітку по вулицях міста,

–  розпорядженням міського голови від 25.08.2017 року №147 оголошеного місячник з благоустрою та поліпшення санітарного стану міста, який триває з 28 серпня по 22 вересня 2017 року. 16 вересня відбудеться загальноміський суботник.

Керуючись ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Інформацію керуючої справами Савченко М.І. про хід виконання рішення виконкому міської ради від 22.06.2017 року № 106 “Про підготовку та святкування 1071-ї річниці міста Овруча” прийняти до відома.
 1. Затвердити Програму святкування Дня міста (Додаток №1).
 1. Виконкому Овруцької міської ради:
  • Визначити місця розташування тимчасових стоянок автотранспорту на 23-24.09.2017 року.
  • Забезпечити придбання призів для нагородження переможців конкурсів.

3.3. Забезпечити 23-24.09.2017 року цілодобове чергування по міській раді.

 1. Погодити примірний перелік призів та нагород для відзначення переможців конкурсів та учасників святкових заходів 23.09.2017 року з нагоди Дня міста (Додаток №2).
 1. Комунальному підприємству «Овруч» Овруцької міської ради:

5.1. На період святкування Дня міста вжити заходи по забезпеченню благоустрою та санітарної очистки міста.

5.2. Наказом по підприємству затвердити чергування двірників, електриків, диспетчерської служби 1505 для своєчасного реагування на звернення громадян.

5.3. КП «Овруч» забезпечити підключення електроенергії до розміщених палаток з дотриманням заходів безпеки.

5.4. Забезпечити розміщення та монтаж сцени до 20.09.2017р. на площі Свободи та в центральному парку.

 1. Приватним підприємцям та власникам торгівельних об’єктів забезпечити вільний доступ до туалетів.
 1. Овруцькому відділенню поліції (Савлук С.І.), службі цивільного захисту населення в Овруцькому районі (Кушнерчук Ю.М.), Овруцький РЕМ (Возняк І.І.), Овруцьке управління по експлуатації газового господарства (Ващенко М.С.), Комунальній установі «Центр первинної медико-санітарної допомоги Овруцької райради» (Левківський С.О.) організувати цілодобове чергування та забезпечити безперебійну роботу підприємств і установ згідно своїх повноважень.
 1. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Міський  голова                                                                                        І.Я. Коруд

Секретар міської ради                                                            М.В. Чичирко

Керуюча справами                                                                 М.І. Савченко

Начальник юридичного відділу                                              О.В. Муліванцев

Провідний спеціаліст                                                              І.С. Редчиць

Додаток № 1

рішення виконкому міської ради

від 14.09.2017 року № 167

 Програма проведення заходів під час святкування Дня Міста

23 вересня 2017 року, субота

8.00 – 9.00

Урочисте відкриття Привокзальної площі

Вул. Героїв Майдану,РБК

9.00 – 10.00

Зустріч та реєстрація гостей свята

Овруцька міська рада

10.00 – 11.00

Молебень біля пам’ятника Св. Макарію. Покладання квітів до пам’ятників Св. Макарія, воїнів-визволителів та Т.Шевченка

Овруцькаєпархія,  міська рада

11.00 – 14.00     

Урочисте відкриття свята. Театралізована програма, байк-парад, марш барабанщиць,  парад візочків, парад ретро-автомобілів, святкова хода підприємств міста, масовий флешмоб

Площа Свободи

11.00 – 14.00     

Виставки народних умільців «Містечко майстрів», майстер – класи з малювання, вишиванки, паперопластики, різьбярства та ін.

Центральний парк

14.00

Урочисте відкриття 2-го фестивалю «Поліська пані Картопелька»

вул Т. Шевченка

14.30 – 17.00

Виступи аматорських колективів міста та району.

Центральний парк

14.00 – 17.00

Робота фестивалю. Проведення конкурсів. Нагородження переможців.

вул Т.Шевченка

15.00 – 16.00      

Показ фольк-моди «Від давнини до сьогодення»

Площа Свободи

16.00 – 17.30

Виступ зірок гурту «Льонок»

Площа Свободи

17.30 – 18.30

Нагородження переможців конкурсів та 2-го Фестивалю

Площа Свободи

 19.30 – 20.30

Виступ гурту «Лісапетний батальйон»

Площа Свободи

10.00 – 21.00

Працюють розважальні атракціони «Дитяче містечко»

Спортивна школа

20.30 – 24.00

Дискотека

Площа Свободи

24 вересня 2017 року, неділя

10.00 – 21.00

Працюють розважальні атракціони «Дитяче містечко»

Спортивна школа

11.00

Богатирські ігри

Центральний стадіон

11.00

Спортивні змагання з шахів, шашок, міні-футболу, волейболу, баскетболу

Дитяча спортивна школа

 14.00

Футбольний турнір на Кубок міського голови

Центральний стадіон

 16.00

Фестиваль фарб.

Центральний стадіон  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *