Проведено медичне обстеження дітей

07 вересня 2017 року за ініціативи голови Овруцької районної державної адміністрації Юрія Дивинського, міського голови м. Овруч Івана Коруда та депутата Житомирської обласної ради Андрія Озерчука, близько 150 діток м. Овруч та населених пунктів Овруцького району мали змогу пройти безкоштовне медичне обстеження (лікар – кардіолог, гастроентеролог, пульмонолог, педіатр та лікар УЗД) на сучасному УЗД апараті.

Обстеження відбулося на базі Овруцької міської дитячої поліклініки за участі  лікарів  вищої категорії Київської дитячої клінічної лікарні № 8 кафедри дитячих хвороб національного медичного університету імені О.О.Богомольця та за участі доцента кафедри дитячих хвороб національного медичного університету імені О.О.Богомольця, кандидата медичних наук, заслуженого лікаря України Дембіцького В.Л..

Переважна більшість території Житомирської області найбільш постраждала від наслідків Чорнобильської катастрофи, що має негативний вплив на здоров’я дітей.  Під час обстежень батькам та дітям надано консультацію щодо лікування та профілактики хвороб, а що стосується дітей, які потребували додаткового обстеження запрошено до м. Київ на консультацію професорсько-викладацького складу вищезазначеної кафедри.

Це вже не вперше проведено медичне обстеження дітей з районів Житомирської області. За сприяння депутата Житомирської обласної ради Андрія Озерчука такі обстеження організовано та проведено на території Олевського, Лугинського, Овруцького (с. Словечно) районів та проліковано дітей на базі Київської дитячої клінічної лікарні № 8. Адже здорові діти – наше майбутнє.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *