Святкові заходи з нагоди вшанування підприємців міста та району

1 вересня на передодні дня підприємця в районному будинку культури відбулись святкові заходи з нагоди вшанування підприємців міста та району.
З вітальним словом до присутніх звернувся голова Овруцької РДА Юрій Дивинський, заступник голови районної ради Ірина Михайлевська та міський голова Іван Коруд.
Іван Ярославович у своєму зверненні зазначив: «У першу неділю вересня ми традиційно відзначаємо День підприємця!
Щиро вітаю вас з професійним святом, у цей день слова вдячності адресуються енергійним, ініціативним людям, що зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проекти, своєю невтомною працею активно сприяти поступальному розвитку нашого міста та району.
Приватне підприємництво є важливим чинником економічного розвитку міста, району, держави та зростання добробуту її громадян. Без приватного бізнесу неможливо уявити металургію і будівництво, торгівлю та побутове обслуговування, транспорт і зв’язок, інші галузі економіки.
Підприємці нашого міста – це сміливі, рішучі, ініціативні люди, які створюють умови для власного добробуту і процвітання рідного міста.
Тож дозвольте у цей святковий день побажати всім вам невичерпної енергії, натхнення і здійснення задумів, мудрості в справах та процвітання бізнесу, стабільності, добра й благополуччя вам і вашим родинам!»
Грамотами були нагороджені 12 підприємців: В.В. Гусаревич, В.В. Мейнарович, В.І. Бельський, О.В. Шевчук, М.В. Ожик, І.В. Данюк, В.І. Левківський, Є.А. Двораковський, І.В. Кравчук, С.Г. Шмаюн, І.І. Коршак, О.В. Скред, М.І. Жуковський, О.К. Бородій.
Шановні підприємці! Щиро бажаємо успіхів вашому бізнесу, вдалих угод, надійних партнерів та щоб удача і надія ніколи вас не залишали!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *