Відділ муніципальної поліції

Рішенням сесії міської ради затверджено зміни до структури та штатної чисельності апарату виконавчого комітету Овруцької міської ради, а саме створено відділ муніципальної поліції, у кількості трьох штатних одиниць (начальник відділу та інспектори відділу муніципальної поліції). Також було затверджено положення про муніципальну поліцію. (З рішенням сесії та положенням можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради.)
Одним із пріоритетних завдань відділу є взаємодія з органам внутрішніх справ та іншими правоохоронними і контролюючими структурами з питань попередження та профілактики порушень правопорядку на території міста.
Відділ координує роботу міських громадських формувань з охорони громадського порядку та забезпечує профілактику правопорушень на території міста, також надає безоплатні правові консультації та допомогу громадянам міста в межах своєї компетенції; виявляє порушення законодавства і складає протоколи про адміністративні правопорушення у відповідності до вимог статей 254, 255, 259 та інших Кодексу України про адміністративні правопорушення й виконує інші завдання, що не суперечать вимогам законодавства і віднесені до їх компетенції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *