Рішення №1036 від 18 серпня 2017 року “Про втрату чинності рішення сесії міської ради від 25.07.2017 року № 976 «Про вилучення та передачу майна в господарське видання на баланс КП «Овруч» Овруцької міської ради, яке знаходиться в господарському віданні та на балансі КП «Комунальник» Овруцької міської ради Житомирської області»”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять  друга  сесія                                                                    VІІ  скликання

Від  18 серпня 2017 року           № 1036

Про втрату чинності рішення сесії міської ради
від 25.07.2017 року № 976 «Про вилучення
та передачу майна в господарське видання
на баланс КП «Овруч» Овруцької міської ради,
яке знаходиться в господарському віданні
та на балансі КП «Комунальник»

Овруцької міської ради Житомирської області»

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій міської ради від 18.08.2017 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Вважати таким, що втратило чинність рішення тридцять першої сесії міської ради VII скликання від 25.07.2017 року № 976 «Про вилучення та передачу майна в господарське видання на баланс КП «Овруч» Овруцької міської ради, яке знаходиться в господарському віданні та на балансі КП «Комунальник» Овруцької міської ради Житомирської області».
  2. Зняти з контролю рішення міської ради від 25.07.2017 року № 976 «Про вилучення та передачу майна в господарське видання на баланс КП «Овруч» Овруцької міської ради, яке знаходиться в господарському віданні та на балансі КП «Комунальник» Овруцької міської ради Житомирської області».

Міський голова                                                                                   І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *