Тренінг для неповнолітніх засуджених, які перебувають на обліку в Овруцькому РВ з питань пробації

15 серпня 2017 року, в рамках укладеної угоди про співпрацю між Овруцьким районним відділом з питань пробації та Овруцькою центральною районною бібліотекою, був проведений тренінг для неповнолітніх засуджених, які перебувають на обліку Овруцького РВ з питань пробації, на тему: «Досягнення цілей. Самомотивація».
Даний захід відбувся у приміщенні бібліотеки за участю працівників служби пробації, працівників бібліотеки та неповнолітніх підоблікових.
Захід проводився з метою розвитку мотивації досягнення успіху підлітків, розвитоку особистісних якостей таких, як усвідомленість, відповідальність, вміння ставити цілі і приймати рішення. Чим раніше неповнолітній стає «автором» власного життя, тим більш ефективно він здійснює реалізацію своїх можливостей. .
Протягом тренінгу неповнолітні засуджені вчилися ставити власні цілі, мали змогу проглянути цікаві мотиваційні ролики. Дехто вперше в житті перетворював свої мрії в чітко сформовані, записані цілі.
Підлітки, які пройшли тренінгові заняття, стали більш усвідомлено ставитися до вибору, розуміючи, що вибір залежить від їх особистої відповідальності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *