Рішення №968 від 25 липня 2017 року “Про хід виконання Програми соціально – економічного та культурного розвитку міста за І півріччя 2017 року”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять  перша  сесія                                                                        VII скликання

Від  25 липня 2017 року     № 968

Про хід виконання Програми соціально – економічного

та культурного розвитку міста за І півріччя 2017 року

Заслухавши та обговоривши інформацію міського голови Коруда І.Я. про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2017 рік, виконком Овруцької міської ради відмічає, що у зв’язку із перевиконанням доходної частини міського бюджету в місті активно виконуються заходи, передбачені даною Програмою, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації спільного засідання постійних депутатських комісій міської ради від 25.07.2017 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Інформацію міського голови Коруда І.Я. «Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста за І півріччя 2017 року» прийняти до відома.
  1. Керівникам підприємств, організацій та установ міста забезпечити подальше виконання програми соціально – економічного та культурного розвитку міста на поточний рік.

Міський голова                                                                                   І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *